Новини

Telegram дозволив перегляд каналів в браузері

18 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Telegram запустив попередній перегляд каналів в браузері. Раніше для перегляду вмісту каналу потрібно було обов’язково встановлювати додаток.

Тепер, якщо ввести посилання на канал у браузері, під кнопкою View Channel, яка переносить користувача в додаток, з’явиться кнопка Preview Channel.

Натискання на цю кнопку відкриває канал прямо в браузері і дає можливість читати його вміст. Підписатися на канал в браузері можна. Для цього Telegram пропонує завантажити мобільний додаток або програму для комп’ютера.

10 травня в Telegram вийшло оновлення, що дозволяє архівувати чати (зробити це можна, змахнувши чат вправо). Також месенджер тепер дозволяє сортувати активні і неактивні чати.

У березні Telegram дозволив видаляти з особистого листування повідомлення з будь-яким строком давності, причому як свої, так і співрозмовників.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu