Новини, Спільнота

Shazam додав функцію розпізнавання музики в навушниках

13 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс розпізнавання музики Shazam додав функцію Pop-Up Shazam. Вона дозволяє в фоновому вирішимо дізнаватися музику, яка грає в навушниках, повідомляє The Verge.

Раніше дізнатися композицію за допомогою Shazam, не знімаючи навушники, було неможливо. Доводилося або притуляти навушники до мікрофона, або відключати їх.

Pop-Up Shazam дозволяє не знімаючи навушники дізнатися, яка мелодія грає в сторонньому додатку, наприклад, YouTube або Spotify. Функція працює як з бездротовими, так і з традиційними навушниками.

Shazam додав функцію розпізнавання музики в навушниках - community, news

На зображенні показано, як Shazam визначає музику в відео з інстаграма

Нова функція працює в вигляді спливаючого вікна переможений екрану. Якщо натиснути на нього, Shazam визначить мелодію і надішле повідомлення з її автором і назвою.

Функцію можна відключити в налаштуваннях.

Pop-Up Shazam діє тільки на Android, оскільки iOS забороняє додаткам фоновий доступ до аудіо в інших додатках з міркувань безпеки.

Ще не відомо, як Shazam адаптує нову функцію для пристроїв Apple. Ймовірно, в якомусь вигляді це все ж станеться, так як в 2018 році Apple купила Shazam за $400 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu