Новини, Спільнота

IKEA шукає людину для оплаченої подорожі в Копенгаген, щоб допомогти зрозуміти в чому данське щастя.

20 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Ikea оголосила конкурс, переможець якого безкоштовно поїде в Копенгаген на два тижні у вересні, щоб досліджувати щастя. Про це повідомляє сайт AIN.

Обов’язки
Щасливчику належить 14 днів насиченої програми і багато-багато спілкування. Він буде ходити по місцевим ресторанам, зустрічатися з жителями країни, ходити до них у гості, щоб познайомитися з їх звичками і ритуалами. Також у нього буде вільний час, який можна витратити на свій розсуд.

Завдання в рамках проекту – виявити «ключі» до знаменитого данського щастя, якими IKEA потім зможе поділитися з усім світом.

Хто може брати участь
Претендувати на вакансію можуть люди старше 18 років (крім громадян Данії і співробітників IKEA), які комфортно почувають себе в кадрі.


Щоб подати заявку, потрібно записати коротке 60-секундне відео про те, чому ви хочете відправиться «на пошуки щастя» на англійській мові.

Умови роботи
IKEA покриє всі витрати на подорож: оплатить перельоти і транспорт, надасть житло в Копенгагені, харчування, тури і екскурсії.
А також буде платити зарплату. Точна сума не розголошується, проте в вакансії йдеться, що вона буде відповідати середньому рівню доходу в Данії за вирахуванням місцевих податків.

Терміни конкурсу
Подати заявку можна до 1 липня 2019 року. Щасливчика оголосять в середині липня. Сама подорож стартує у вересні 2019 року і триватиме два тижні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu