Інвестиції, Новини, Стартапи, Топ

Український стартап Effa залучив $500 000 при оцінці в $3,5 млн

13 Квітня, 2021

Український стартап Effa, який займається розробкою екологічних товарів, оголосив про залучення раунду в розмірі $500 000 від ангельського інвестора. Як пише AIN.UA, оцінка стартапу склала $3,5 млн. Залучені інвестиції стартап витратить на лінійку продуктів, зростання команди і розвиток бренду.

Effa займається випуском одноразових екологічно чистих продуктів для щоденного використання. Першим таким продуктом стала зубна щітка з паперу, яка повністю перероблюється. Основні клієнти стратапу – готелі та авіалінії. Як запевняють в Effa, зараз вже запущено масове виробництво, а перші партії продукції почнуть доставляти в квітні.

У команді Effa: CEO Дарина Кичук, CMO Ілля Кичук і CPO Костянтин Щербина. Ілля і Костянтин – індустріальні дизайнери, раніше заснували hardware-дизайн-бюро Kich, яке розробляє продукти для Effa та інших стартапів. Зараз в команду також шукають COO, CFO і R & D Manager.

Це – не перші інвестиції Effa. У 2018 році команда брала участь в акселераційній програмі Starta, півроку навчалася в США, де привернула невеликий раунд від місцевого ангела. Зараз команда проходить акселераційну програму в Startup Wise Guys, і кілька місяців тому отримала там інвестиції в розмірі 55 000 євро. В 2021 році стартап налагоджував виробництво і продаж. В результаті Effa підписала контракти на продаж в загальній вартості $2 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu