Криптовалюти, Новини

Ви ризикуєте довіритись новій криптовалюті від Facebook – TechCrunch

20 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Нещодавно корпорація Facebook заявила про запуск власної криптовалюти Libra. Вона повноцінно запрацює у 2020 році, поки що проект працює в тестовому режимі.

Та журналісти і експерти сумніваються у надійності цієї криптовалюти, мовляв складно довіряти гроші компанії з такими проблеми з безпекою. При це пише TechCrunch.

У Facebook для управління своїм кріптобізнесом створили окремий підрозділ Calibra: дані про транзакції обіцяють зберігати без прив’язки до даних соціальних профілів. Контроль над Libra, крім Facebook, здійснюють ще 27 членів асоціації Libra Association, і їх число розшириться до 100, коли криптовалюта нарешті запуститься. Щоб убезпечити її від злому, Facebook виклала Libra Blockchain в opensource і пропонує винагороду за знайдені вразливості.

Однак видання зазначає, що незважаючи на ці заходи, в використанні Libra все одно криється небезпека. Платформа Libra Blockchain, за заявою компанії, буде відкрита для всіх: користувачів, розробників, бізнесу, вони зможуть використовувати її, будувати на її підставі бізнес, додавати цінності існуючими проектами.

“Facebook, мабуть, уже забув, що саме загальний доступ до його платформи і низькі бар’єри – саме те, що відчинило двері Cambridge Analytica і дало їй змогу отримати персональні дані 87 мільйонів користувачів. Але зараз мова йде вже не про дні народження або інтереси. Мова йде про сотні тисяч доларів у валюті Libra, які можна вкрасти”, – кажуть журналісти.

Окрім того, платформа не пройшла ретельної перевірки для розробників. Тож наразі Libra – виглядає як бомба, що цокає.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu