Новини, Соціальні медіа

LinkedIn провела ребрендинг. Змінився логотип і фірмовий стиль

20 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

LinkedIn оголосила про ребрендинг. На розробку нового фірмового стилю пішло більше двох років. У підсумку, соцмережа отримала оновлений логотип, фірмові шрифт, форми і колірну палітру.

Поки що зміни представили на окремому сайті, присвяченому новому бренду компанії. У найближчому майбутньому їх почнуть впроваджувати на основний ресурс.

Як пояснюють в LinkedIn, вони побудували новий дизайн, орієнтуючись на цінності професійної спільноти. Фотографії показують реальних професіоналів з усього світу, а ілюстрації – щоденні взаємодії людей. Зараз на сервісі 630 млн активних користувачів і більше 30 млн організацій.

LinkedIn провела ребрендинг. Змінився логотип і фірмовий стиль - social-media, news

Колірна палітра LinkedIn стала м’якше, а синій колір перестав переважати. Логотип відтепер виконаний в одному кольорі, фірмовий шрифт називається Community.

Ключовими формами нового сайту стане прямокутник і коло, вони відсилають до букви «i» в назві соцмережі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu