Новини, Соціальні медіа

Telegram запустив геочати і обмін контактами з людьми поруч

24 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

У новому оновленні Telegram з’явилися геочати, обмін контактами з людьми, які знаходяться поруч, і можливість додавати людину в список контактів без номера телефону. Про це йдеться в блозі компанії.

У Telegram у вкладці «Контакти» з’явилася нова опція «Знайти людей неподалік». Натиснувши її, можна побачити список людей, які стоять поруч, і в цей момент переглядають цей розділ.

Telegram запустив геочати і обмін контактами з людьми поруч - social-media, news

Додати будь-якого користувача тепер можна в один клік. Обмінюватися номерами телефону більше не потрібно. Telegram ввів кнопку «Додати в контакти», яка з’явилася у верхній частині вікна листування під ім’ям співрозмовника.

Функція геочатів дозволяє створювати групи для обмеженої геолокації, в які може вступити будь-яка людина. Щоб знайти геочати поблизу, потрібно вибрати опцію «Знайти людей неподалік» у вкладці «Контакти».

Telegram запустив геочати і обмін контактами з людьми поруч - social-media, news

У меню, крім списку людей, що стоять поруч користувача також є список доступних геочатів. Там же є опція для створення власного чату.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu