Новини

Alexa від Amazon одного разу зможе розпізнати серцевий напад

24 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Дослідники з Вашингтонського університету розробляють нову технологію штучного інтелекту, яку можна використовувати на смартфонах і смарт-колонках, щоб визначити наявність у людини серцевого нападу по унікальним звуках. Про це пише Business Insider.

Люди, які переживають зупинку серця, спочатку борються з нерегулярним ускладненим, яке відоме як агональне дихання.

«Таке дихання спостерігається, коли у пацієнта дійсно низький рівень кисню, – каже доктор Джейкоб Саншайн, доцент кафедри анестезіології та знеболення в Медичній школі Вашингтонського університету. – Це свого роду гортанний звук від утрудненого дихання, і його унікальність робить його хорошим звуковим біомаркером, який можна використовувати для розпізнання серцевого нападу ».

Пристрої будуть «навчені» виявленню цей специфічний звук та сповіщатиме служби екстреної допомоги.

В даний час проводиться тестування з використанням реальних записів агонального дихання з екстрених викликів в службу невідкладної медичної допомоги Сіетла. Записи відтворюються з доданим фоновим шумом і на різних відстанях, щоб технологія могла виділити дихання серед інших звуків.

До сих пір ІІ зміг правильно визначати агональное дихання в 97% випадків. Дослідники говорять, що алгоритм вимагає підвищення якості роботи для запобігання непотрібних викликів екстрених служб.

«Ми не хочемо помилково турбувати ні екстрені служби, ні близьких людей, тому важливо, щоб ми знизили рівень помилкових спрацьовувань», – пояснює Джастін Чан, кандидат наук в Вашингтонському університеті.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu