Новини

Білл Гейтс назвав головну помилку Microsoft

25 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Засновник Microsoft Білл Гейтс шкодує про те, що його корпорація дозволила Google запустити Android. Про це підприємець розповів в ході свого виступу на заході, організованому акселератором Village Global.

“Найбільша помилка в історії – це … невміле керівництво, яке завадило Microsoft стати тим, чим на сьогоднішній день є Android”, – заявив Білл Гейтс.

“Дійсно, переможець отримує все. На ринку є місце тільки для однієї операційної системи, випущеною НЕ Apple. Скільки це коштує? 400 мільярдів доларів, які могли б перетекти з компанії G в компанію M”, – поділився Гейтс, маючи на увазі Google і Microsoft, пише TechCrunch .

Він також зазначив, що корпорація “як і раніше дуже сильна”, але якби не його помилка, то Microsoft була б не просто “провідною компанією”, а “тієї самої провідною компанією”.

Нагадаємо, що Microsoft випускала власну операційну систему для смартфонів – Windows Phone. Однак через низьку популярність проект був закритий, а смартфони залишилися без підтримки.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu