Бізнес, Люди, Новини

Глава Microsoft Сатья Наделла назвав найгіршу помилку підприємців

29 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла розповів в інтерв’ю Forbes, що думає про віддалену роботу, як це організовано в його компанії і як він уявляє собі повернення до життя після коронавірусу. За словами Наделли, реальність зміниться і повернутися до «звичайного» життя не вийде.

Глава Microsoft Сатья Наделла прогнозує три етапи переходу до нової реальності після пандемії: реакція, відновлення і переосмислення. Наделла особливо уважно стежить за тим, як менеджери спілкуються зі співробітниками в умовах віддаленої роботи. Він чекає від керівників емпатії та підтримки підлеглих.

Глава Microsoft Сатья Наделла назвав найгіршу помилку підприємців - news, people, businessГлава Microsoft Сатья Наделла назвав найгіршу помилку підприємців - news, people, business

«Ми проводимо багато зустрічей. Всі вони по відео. Фантастика, скільки ми встигли зробити за цей час. У нас стало більше зустрічей через кризу. Але нам не вистачає коротких розмов в коридорах, коли ви можете після наради швидко звернутися до людини, яка сиділа поруч з вами, – говорить Наделла. – Як відтворити цей механізм? Я думаю, це вимагає нового типу культури».

Microsoft схиляється до «гібридної» моделі роботи після пандемії, яка поєднує офіс та віддалену роботу. У деяких відділах, наприклад, в офісі продажів, більшість співробітників уже повністю перейшли на роботу з дому або працюють поза офісом більшу частину тижня.

«У Microsoft немає єдино вірного варіанту роботи, – пояснює CEO. – Ми хочемо забезпечити більшу гнучкість. Це означає: давайте будемо ще більш відкритими, будемо адаптуватися до різних стилів роботи, і пристосуємося до цього, замість того щоб бути непохитними та жорсткими».

Сатья Наделла розповів, що недавно спілкувався з генеральним директором найбільшої у світі торгової мережі Walmart Дугом Макмілланом про роботу під час пандемії. Walmart щодня відправляє на роботу в магазини понад мільйон співробітників. «Я думаю, найгірша помилка, яку можна зробити, – це бути надмірно категоричним і говорити, що все повинно бути зроблено певним чином», – вважає глава Microsoft.

У травні Сатья Наделла сказав, що повний перехід на роботу з дому може бути небезпечний для компаній. Попри збереження показників продуктивності, під час віддаленої роботи руйнуються зв’язку між людьми, які будувалися роками.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu