Новини

Сервіс виклику таксі Bolt(Taxify) відкриє офіс і R&D-центр в UNIT.City

05 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс за замовленням таксі Bolt (раніше – Taxify), який розробив додаток для замовлення автомобілів, в серпні відкриє офіс в інноваційному парку UNIT.City (Київ), повідомила прес-служба компанії в четвер.

Переїзд в інноваційний містечко відбудеться в серпні. Зараз команда орендує офіс на Воздвиженці.

До кінця року компанія також планує поповнити штат розробників, так як естонці вирішили створити свій R & D-центр в Києві.

«На момент заїзду нас буде 50 чоловік. До кінця року очікується, що буде більше 60 », – уточнив Тарас Потічний.

За словами Тараса, зараз офіси досліджень і розробок знаходяться в Таллінні і Бухаресті. Чому обрали Київ? «Київ і Україна в цілому – це важливий ринок для компанії», – коротко пояснює Тарас Потічний.

В Україні естонський сервіс таксі вперше запрацював у в 2016 році за франчайзинговою моделлю, в той час ним керував естонський менеджмент. Пропрацювавши кілька місяців, проект закрився. Сервіс повернувся в Україну в червні 2018 року, тепер він називається Bolt.

Зараз сервіс працює в Києві, у Львові, Харкові та Одесі. Відразу після перезапуску компанія оголосила, що запускає для українського ринку страхування для пасажирів. Кожна поїздка їх машинами буде застрахована на суму до мільйона гривень, при цьому страхові платежі повністю покриває компанія.

У Bolt 25 мільйонів клієнтів і 500 000 водіїв в більш ніж 30 країнах світу. Але її український сегмент тільки почав розвиватися, тут компанія фокусує свою увагу виключно на класичних автоперевезеннях.

Їй доводиться конкурувати з популярним в нашій країні сервісом Uber, який запустив вже п’ять видів послуг: звичайне таксі UberX, перевезення на машинах комфорт-класу UberSELECT, перевезення на електромобілях UberGreen, автобусні маршрути UberShuttle і доставка їжі UberEats. Ще один великий конкурент естонців – український сервіс Uklon, додаток якого скачали більше мільйона користувачів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu