Новини

Liki24.com -український сервіс з пошуку і доставки ліків залучив $1 млн

05 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Український сервіс Liki24.com , що займається пошуком і доставкою медикаментів, залучив $1 млн. від Genesis Investments і TA Ventures. Отримані кошти підуть на розвиток технологічної платформи, посилення команди, маркетинг і розширення географії роботи сервісу.

Головними інвесторами в угоді виступили Genesis Investments – це венчурний підрозділ Genesis, холдингу, у якого великий досвід створення міжнародних бізнесів і TA Ventures. Також в угоді взяли участь Mission Tech Михайла Пузракова і кілька бізнес-ангелів.

“«Liki24.com володіють багатьма атрибутами успішного стартапу: величезний ринок з великим потенціалом для disruption, відмінна команда і технологічний продукт, який вже зараз викликає зацікавленість у e-commerce і логістичних гігантів. Команда TA Ventures впевнена, що в довгостроковій перспективі Liki24.com зможуть відтворити свою бізнес модель на більш великих зарубіжних ринках », – прокоментував Ігор Перция, венчурний партнер TA Ventures.”

Отримані гроші Liki24.com планують направити на розвиток технологічної платформи, посилення команди, маркетинг і розширення географії роботи сервісу. «Інвестуючи в Liki24.com ми підтримуємо перший продукт в своїй ніші, який в майбутньому буде зростати на ринку і надавати передові рішення», – коментує CEO Genesis Investments Віталій Лаптенок.

Про компанію Liki24.com

Liki24.com працюють з листопада 2017 року і вирішують три основні проблеми, які виникають у споживача при купівлі медикаментів:

1) Різниця в ціні на медикаменти в різних аптеках.
2) Проблема наявності товару в аптеках.
3) Відсутність можливості доставки товару.

Про команду

У Liki24.com 5 засновників: Антон Аврінскій, Сергій Фадєєв, Дмитро Лятамбур, Сергій Клебанов, Володимир Зубенко. Всі п’ятеро мають IT-освіта. Антон виконує роль директора: займається розвитком бізнесу, виступає за продуктовим напрямками. Троє інших хлопців – розробники, ще один співзасновник – аналітик.

Про Health Tech

Health Tech – швидкозростаюча індустрія. 10% компаній з оцінкою понад $1 млрд, за даними CBInsights – стартапи у сфері охорони здоров’я. За прогнозами Global Market Insights , глобальний ринок електронних послуг в галузі охорони здоров’я (англ. – digital health market) досягне $ 504,4 млрд до 2025 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu