Бізнес, Від авторів

Як зробити бізнес успішним, коли в ньому панує хаос.

10 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Хаос в бізнесі часто прирівнюється до змарнованих грошей, енергії і часу. Засновник і CEO Fit Body Boot Camp Бедрос Кеуйлян впевнений, що безлад не завжди поганий і при певних умовах навіть може принести користь будь якому бізнесу чи бізнес-ідеї. Ось як розвивати бізнес під час хаосу.

Підприємці часто відчувають стрес, коли чують слово хаос. Якщо ти серед них, у мене є що вам сказати: хаос в бізнесі буває різним. А ваші бізнес-ідеї та бізнес-план не повинні страждати від нього.

Як зробити бізнес успішним, коли в ньому панує хаос. - vid-avtoriv, businessЯк зробити бізнес успішним, коли в ньому панує хаос. - vid-avtoriv, business

Поганий хаос в бізнесу – той, якого ви боїтесь – це витрачений час, енергія та гроші, а ще люди не використовують повноцінно свої таланти. Коли ваша компанія відчуває цей хаос, це не просто головний біль. Це також шкодить вашому гаманцю.

Але хаос в бізнесі не завжди поганий. Якщо ваша компанія заробляє все більше і більше грошей, цей хаос знаходиться під контролем. Під час такого хаосу ви можете зробити все ефективно та рухати місію та бізнес-ідею компанії вперед.

Візьміть себе в руки

Якщо ви бачите хаос тільки навколо себе, значить, вся справа у внутрішніх проблемах. Коли ви перевантажені і схвильовані, то проектуєте це на решту світу. Таке траплялося і зі мною: коли я переживаю через новий проект в нашому бізнесі, всі дії дружини раптом починають викликати невдоволення.

Але моя дружина не робить нічого поганого. Це все я.

Усвідомивши це, я встаю і перепрошую. Ви повинні зробити те ж саме з вашим бізнесом та ідеями. Витратьте час, щоб очистити голову. Потім ви зможете визначити, чи дійсно ваш бізнес хаотичний або все це відбувається лише у вас в голові.

Досить тримати ваш бізнес на короткому повідку

«З самого першого дня мені доводилося управляти кожною частиною компанії на мікрорівні. Навіщо? Тому що я знаю бізнес краще, ніж будь-хто інший, і люди, яких я найняв, не такі розумні».

Якщо ви коли-небудь думали про це або думаєте про це прямо зараз, вам потрібен стусан.

Ваші співробітники гарні в своїй справі і кожен раз, коли ви говорите інженеру, як розробляти продукт, або натякаєте, що фахівець з маркетингу некомпетентний, ви створюєте хаос. І такий хаос ніколи не буває хорошим. Він ставить компанію на коліна.

Пам’ятайте, що ви найняли чудових людей з відмінними навичками. І якщо ви якимось чином примудрилися набрати натовп нездар, вам потрібно або навчити їх, або замінити. У будь-якому випадку, коли у вас є згуртована команда, потрібно відійти в сторону і дати їй свободу. Припиніть контролювати кожен її крок і підіть до свого кабінету, щоб поміркувати.

Гарантую, що якщо ви зробите це, то співробітники почнуть поводитися зовсім інакше. Вони впораються з проблемами, які колись вважалися нерозв’язними. І все тому, що ви перестали вносити хаос у їх професійне життя.

Створіть середовище, яким ви зможете управляти

Контролювати інших людей – це не ваша робота, і спроба робити це зведе вас з розуму. Це гарна новина, тому що хаос є побічним продуктом життя, і навіть найкращі співробітники привносять деяке безладдя. Оскільки ви не можете контролювати інших, контролюйте середовище навколо вас.

Я починаю робити це кожен день відразу після підйому. Листи не доходять до мене, коли я не хочу їх бачити. Телефонні дзвінки не надходять, якщо я займаюся складною інтелектуальною роботою. Повідомлення ніколи не з’являються на моєму телефоні.

Чому? Тому що мені потрібно стежити за тим, як я використовую свій час.

Це стосується не тільки технологій. Я часто буваю на самоті і думаю. Рішення про логістиці, маркетингу та наймі повинні бути прийняті. Але не мною. Особливо вранці.

Все тому, що моя команда знає – я не доступний до 10 години ранку, часу, коли я приходжу в офіс. Вони поважають це, так як я вирішую складні завдання, які зроблять компанію та бізнес успішним, а значить, і їх роботу кращою. Я приступаю до справ о шостій ранку.

Коли всі отримують більше грошей, всі щасливі. Коли бізнес цвіте – працівники пахнуть 🙂

Зосередьтеся на найголовнішому

До слова про щастя – згадайте, коли ви заснували компанію. Ви були згустком енергії з постійною посмішкою на обличчі.

З тих пір ви придумали десятки революційних ідей і реалізували кожну з них. Тепер місія вашого бізнесу, яка колись була кришталево ясною, настільки велика, що ви не можете її розпізнати.

Визначте, які аспекти бізнесу вимагають уваги (підказка: це області, які приносять найбільше грошей), і в першу чергу попрацюйте над ними. Як тільки ви зробите це і забезпечите компанії фінансову стійкість, то зможете краще впоратися з хаосом.

Я знаю, що говорив це мільйон разів, але мета вашого бізнесу – заробити непристойну суму грошей, щоб ви могли внести свій вклад в важливі для вас справи. Все, що не сприяє цьому, є справжнім хаосом. Ніщо так не допоможе компанії, як позбавлення від нього.

Подивіться на хаос як на інструмент зростання

Ви коли-небудь були в компанії, де все регламентовано – де співробітники знають, що надіти, сказати, подумати і зробити в кожен момент дня? Ці бізнеси працюють як добре змащені машини. Але я ще не бачив, щоб гвинтики всередині добре змащеної машини впливали на спільну справу.

Якщо у вашому бізнесі спостерігається безлад, розслабтеся. Гроші залучають оптимізм, рішення проблем і прийняття заходів. Хаос – найвірніше випробування цих якостей.

Нехай ваша команда використовує безлад для розвитку навичок критичного мислення. Звільніть її, щоб знайти способи позбутися від хаосу, подолати його, перетворити в щось, що може принести користь прямо зараз, і просунутися вперед.

Розглядаючи божевільні часи як потенціал для шаленого зростання вашого бізнесу, ви зможете побудувати імперію, про яку мріяли в самому початку.

Перестаньте боятися хаосу в бізнесі. Подбайте про свій внутрішній світ, а потім уважно подивіться на компанію. Якщо сьогодні вона заробляє більше грошей, ніж вчора, ви можете жити з цим безладом.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu