Від авторів, Діти, Новини

Українські школярі здобули медалі на математичній олімпіаді у Гонконзі

18 Вересня, 2019

На Міжнародній математичній олімпіаді Гонконгу (Hong Kong International Mathematics Olympiad, HKIMO 2019) українські школярі вибороли призові місця серед 2500 учасників, здобувши почесні нагороди. Усього на рахунку української команди 14 медалей: 1 золота, 4 срібних і 9 бронзових.

Міжнародна математична олімпіада Гонконгу проводиться з метою підтримки математичних талантів різних країн і популяризації знань з математики в усьому світі. Змагання були засновані та розвиваються за підтримки екс-лідера олімпіадної команди з математики Гонконгу Вонг Тін Чуна ― багаторазового призера національних і міжнародних змагань.

Українські школярі здобули медалі на математичній олімпіаді у Гонконзі - news, dity, vid-avtorivУкраїнські школярі здобули медалі на математичній олімпіаді у Гонконзі - news, dity, vid-avtoriv

У 2019 році Міжнародна математична олімпіада Гонконгу зібрала 2500 учасників із 13 країн світу. Хоча назва «олімпіада» у математиці є запозиченням із наймасштабніших спортивних змагань людства, де загальнокомандний залік є чи не найбільшою цікавинкою, на математичній олімпіаді враховуються лише індивідуальні вміння кожного з учасників. Екзаменаційний лист олімпіади HKIMO складається з п’ятьох розділів: логічне мислення, арифметика/ алгебра, теорія чисел, геометрія та комбінаторика.

Українські школярі здобули медалі на математичній олімпіаді у Гонконзі - news, dity, vid-avtoriv

Зазвичай юні математики з далеких країн, окрім складних завдань олімпіади, вимушені долати також труднощі довгих перельотів і примхи незвичного оточення. У цьому сенсі найбільшу роль відіграє взаємна підтримка учасників із однієї країни та менторські якості супроводжуючих команду тренерів. Участь в олімпіаді є неоціненним досвідом, що сприяє розвитку крос-культурних комунікацій, які виходять на передній план у глобальному світі. Високі середні бали української команди свідчать про те, що реалізація спільного завдання учнів і наставників на HKIMO 2019 принесла позитивні результати.

У складі української команди на Міжнародній олімпіаді з математики Гонконгу найбільш яскраво проявили себе представники технологічного ліцею Liko-School. Усі представники навчального закладу посіли призові місця, що свідчить як про високий рівень викладання математичних дисциплін, так і про здатність викладачів і тренерів розширити світогляд учнів, розвиваючи їх логічні та творчі здібності поза стандартною програмою.

«Участь у міжнародних математичних змаганнях високого рівня ставить перед учнями неординарні завдання, які виходять за межі профільного предмету та цілком можуть стати фундаментом для вибору напряму діяльності у подальшому житті», ― коментує директор Liko-School Олена Кухаревська. ― Творчий підхід, аналітичні здібності та здатність швидко адаптуватися у світі, який завдяки новітнім технологіям змінюється надзвичайно швидко, ― необхідні риси для успішної людини майбутнього. Я пишаюся тим, що наші діти здатні приймати серйозні виклики, а також тим, що у Liko-School є вчителі, які завжди готові підтримати юні таланти та довести до переможного завершення будь-які амбітні починання. Успіх у завоюванні призових місць на міжнародній математичній олімпіаді ще раз підтверджує, що обраний ліцеєм Liko-School освітній шлях, спрямований на розвиток особистості, є вірним».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu