Від авторів, Діти, Новини

Українські школярі здобули медалі на математичній олімпіаді у Гонконзі

18 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

На Міжнародній математичній олімпіаді Гонконгу (Hong Kong International Mathematics Olympiad, HKIMO 2019) українські школярі вибороли призові місця серед 2500 учасників, здобувши почесні нагороди. Усього на рахунку української команди 14 медалей: 1 золота, 4 срібних і 9 бронзових.

Міжнародна математична олімпіада Гонконгу проводиться з метою підтримки математичних талантів різних країн і популяризації знань з математики в усьому світі. Змагання були засновані та розвиваються за підтримки екс-лідера олімпіадної команди з математики Гонконгу Вонг Тін Чуна ― багаторазового призера національних і міжнародних змагань.

Українські школярі здобули медалі на математичній олімпіаді у Гонконзі - news, dity, vid-avtorivУкраїнські школярі здобули медалі на математичній олімпіаді у Гонконзі - news, dity, vid-avtoriv

У 2019 році Міжнародна математична олімпіада Гонконгу зібрала 2500 учасників із 13 країн світу. Хоча назва «олімпіада» у математиці є запозиченням із наймасштабніших спортивних змагань людства, де загальнокомандний залік є чи не найбільшою цікавинкою, на математичній олімпіаді враховуються лише індивідуальні вміння кожного з учасників. Екзаменаційний лист олімпіади HKIMO складається з п’ятьох розділів: логічне мислення, арифметика/ алгебра, теорія чисел, геометрія та комбінаторика.

Українські школярі здобули медалі на математичній олімпіаді у Гонконзі - news, dity, vid-avtoriv

Зазвичай юні математики з далеких країн, окрім складних завдань олімпіади, вимушені долати також труднощі довгих перельотів і примхи незвичного оточення. У цьому сенсі найбільшу роль відіграє взаємна підтримка учасників із однієї країни та менторські якості супроводжуючих команду тренерів. Участь в олімпіаді є неоціненним досвідом, що сприяє розвитку крос-культурних комунікацій, які виходять на передній план у глобальному світі. Високі середні бали української команди свідчать про те, що реалізація спільного завдання учнів і наставників на HKIMO 2019 принесла позитивні результати.

У складі української команди на Міжнародній олімпіаді з математики Гонконгу найбільш яскраво проявили себе представники технологічного ліцею Liko-School. Усі представники навчального закладу посіли призові місця, що свідчить як про високий рівень викладання математичних дисциплін, так і про здатність викладачів і тренерів розширити світогляд учнів, розвиваючи їх логічні та творчі здібності поза стандартною програмою.

«Участь у міжнародних математичних змаганнях високого рівня ставить перед учнями неординарні завдання, які виходять за межі профільного предмету та цілком можуть стати фундаментом для вибору напряму діяльності у подальшому житті», ― коментує директор Liko-School Олена Кухаревська. ― Творчий підхід, аналітичні здібності та здатність швидко адаптуватися у світі, який завдяки новітнім технологіям змінюється надзвичайно швидко, ― необхідні риси для успішної людини майбутнього. Я пишаюся тим, що наші діти здатні приймати серйозні виклики, а також тим, що у Liko-School є вчителі, які завжди готові підтримати юні таланти та довести до переможного завершення будь-які амбітні починання. Успіх у завоюванні призових місць на міжнародній математичній олімпіаді ще раз підтверджує, що обраний ліцеєм Liko-School освітній шлях, спрямований на розвиток особистості, є вірним».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu