NEW IPHONE XS 202
Від авторів, Діти, Новини

Еліна Світоліна шукає таланти серед юних тенісистів України

18 Вересня, 2019

Зірка національного тенісу та третя ракетка світу Еліна Світоліна допомагає українському спорту досягти нових висот і запускає проект, покликаний відкрити юні спортивні таланти.

Навчально-тренувальний збір для дітей відбудеться в Києві наприкінці вересня.

Еліна Світоліна шукає таланти серед юних тенісистів України - news, dity, vid-avtorivЕліна Світоліна шукає таланти серед юних тенісистів України - news, dity, vid-avtoriv

Еліна Світоліна шукає таланти серед юних тенісистів України - news, dity, vid-avtoriv

Взяти участь у спортивному інтенсиві зможуть тенісисти до 12 років. Відбір талантів проводитимуть фахівці міжнародного рівня, які працюють з командами Кубка Девіса і Кубка Федерації. Троє найсильніших юних спортсменів отримають подальшу підтримку від Еліни Світоліної.
«Я переконана, що талановитій молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато — і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях. Моя мета — відкрити двері великого спорту дітям у рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені», — каже Еліна Світоліна.

Тенісний табір працюватиме на базі Українського тенісного центру — сучасного комплексу, оснащеного всім необхідним спортивним обладнанням для повноцінних тренувань. За результатами роботи табору будуть обрані молоді тенісисти, які матимуть подальшу допомогу й підтримку на їхньому шляху до спортивних перемог.

Еліна Світоліна ― перша ракетка України, яка встановила безліч національних рекордів. Вона здобула перемогу в 13 одиночних турнірах WTA (Women’s Tennis Association), в тому числі WTA Finals 2018. Третя ракетка світу в професійному світовому рейтингу WTA (2019, 2018), півфіналістка турнірів Великого шолома (Wimbledon 2019 і US Open 2019). Підтвердила звання найсильнішої тенісистки України та однієї з найсильніших спортсменок світу в цьому виді спорту.

Читайте «Український Спектр» у Facebook та підписуйтесь на канал у Telegram.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram