Бізнес, Від авторів

Ось 5 причин почати бізнес з купівлі франшизи

09 Жовтня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Недавнє опитування The UPS Store показало, що майже дві третини американців мріють відкрити свою справу, але їх зупиняє страх невдачі. Однак є один тип бізнесу, який починати не так ризиковано: це франчайзинг.

Зараз в США працюють понад 733 тисяч франчайзингових підприємств з приблизно 8 млн співробітників, які приносять економіці країни понад $800 млрд. Якщо ви плануєте почати свій бізнес, ось кілька причин, за якими вам слід подумати про франчайзинговий бізнес.

Ось 5 причин почати бізнес з купівлі франшизи - vid-avtoriv, businessОсь 5 причин почати бізнес з купівлі франшизи - vid-avtoriv, business

1. Різноманітність можливостей

Франчайзинг надає безліч різних можливостей: від B2B-сервісів до фаст-фуду. Варіантів маса, тому ретельно вивчіть їх і виберіть найбільш підходящий для вас.

Визначте свої бізнес-цілі і подумайте про перспективи. Майте на увазі, що різні види франшиз вимагають різних підходів до оцінки: наприклад, ресторани розвиваються за зовсім іншими правилами, ніж бізнес, не пов’язаний з їжею.

2. Сформована репутація франшиз

Головне завдання при запуску нової компанії – це створення позитивної репутації. Завдяки франчайзингу підприємці можуть приєднатися до відомого бренду, який вже завоював довіру споживачів. Зокрема, успіху нової філії може посприяти вже один лише логотип бізнесу з надійною репутацією. Посеред інформаційного шуму наявність виразного і впізнаваного імені може зіграти вирішальну роль в залученні клієнтів.

Ось 5 причин почати бізнес з купівлі франшизи - vid-avtoriv, business

3. Підготовлені ресурси

Працювати по франшизі – значить мати підготовлені ресурси, які допоможуть досягти успіху. Франчайзі можуть скористатися як рекламними і маркетинговими пропозиціями бренду, так і зайнятися локальним просуванням самостійно.

Більшість франшиз передбачають навчання та підготовку франчайзі, щоб ті освоїли процеси і навички, необхідні для ведення бізнесу. Шукайте компанію, яка готова проводити і інтенсивні онлайн-тренінги, і індивідуальні заняття, щоб дізнатися про все – від фінансів до маркетингу.

4. Група партнерів

Початківцям підприємцям часто здається, що вони зовсім одні на своєму шляху. Франчайзинг ж за замовчуванням надає групу партнерів, що проходять через те ж саме, і дозволяє обмінюватися з ними досвідом. Спробуйте підібрати франшизу для бізнесу, яка пропонує регулярні зустрічі, щоб у вас була можливість особисто поспілкуватися з іншими франчайзі.

5. Постійні інновації

Як правило, власники бізнесу постійно впроваджують нові ідеї – у більшості з них є команда, що займається розробкою нових продуктів і послуг. Таким чином, бренд робить багато важкої роботи за франчайзі. Ви як і раніше несете відповідальність за вивчення нових продуктів і продажу, але підтримка з боку компанії допомагає не випускати тренди.

Початок нового бізнесу – захоплюючий, але нелегкий процес. Однак у роботи по франшизі є очевидні переваги, і вони здатні допомогти в подоланні страху перед запуском своєї справи.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu