Новини, Технології

Microsoft представила нові інструменти для бізнесу

04 Листопада, 2019

Не забудьте поширити ❤️

На щорічній конференції Ignite 2019 Microsoft представила нові інструменти і сервіси для розвитку бізнесу. У їх числі рішення для забезпечення безпеки і сервіс потокової передачі відео. Про це UASpectr повідомили в прес-службі компанії.

Azure Arc. Дозволяє використовувати єдині сервіси, засоби управління і інструменти забезпечення безпеки Azure в будь-який інфраструктурі. Запущена попередня версія рішення.

Браузер Microsoft Edge на движку Chromium для Windows і macOS. Зараз доступний для ознайомлювального скачування . У публічному доступі з’явиться 15 січня 2020 року на понад 90 мовах, обіцяють в компанії.

Azure Blockchain Tokens. Дозволяє токенізувати фізичні або цифрові активи, управляти ними і використовувати на блокчейн-платформах різного типу. Сервіс надає доступ до набору відкритих API для взаємодії з токенами.

Knowledge Network в Microsoft 365. ІІ-інструмент, здатний автоматично знаходити і розподіляти інформацію за темами, наприклад, в додатках Office, Outlook і Microsoft Teams, визначати експертів з різних тем. Рішення з’явиться в публічному доступі в першій половині 2020 року. Зараз воно проходить закрите тестування.

Insider Risk Management для Microsoft 365. Інтелектуальне рішення для забезпечення безпеки всередині організації. Аналізує і виявляє випадки підозрілої поведінки користувачів за допомогою алгоритмів машинного навчання. Дозволяє запобігати ризикам, які не можуть бути виявлені стандартними інструментами і методами, заявляють в Microsoft. Зараз рішення є в режимі закритого тестування.

UI F lows. Рішення, що створює інтерфейсних роботів для автоматизації в будь-яких додатках. Здатне спростити автоматизацію процесів в організації, кажуть в компанії.

Поліпшення запису голосу в Stream. Сервіс потокової передачі відео Microsoft Stream. Використовує алгоритми машинного навчання для виявлення і усунення небажаного фонового шуму в відео.

Кнопка чатів Teams в Outlook. Дозволяє вести переписку, перемикаючись між ланцюжками листів в Outlook і чатами в Teams.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu