Новини, Партнерська новина

Яким сайтам довіряють українці, які живуть в Німеччині – дані PRNEWS.IO

13 Листопада, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Найчастіше українці в Німеччині читають Корреспондент.net.

За підсумками даних, що агрегуються платформою контент-маркетингу PRNEWS.IO і SimilarWeb, найчастіше українці в Німеччині читають Кореспондент. На його частку припадає 367 тисяч причетних щомісяця. Друге і третє місця за популярністю серед наших співвітчизників займають Цензор.НЕТ і УНІАН – кількість переглядів становить 327 і 273 тисячі відповідно.

Сайт Трафік
Корреспондент.net 367000
Цензор.НЕТ 327000
УНІАН 273000

Аудиторія інших 7 ресурсів вимірюється кількістю щомісячних переглядів в діапазоні 269-90 тисяч.

Як свідчать дані PRNEWS.IO, в першу десятку найбільш популярних новинних сайтів серед українців у Німеччині увійшли: segodnya.ua, apostrophe.ua, fakty.ua, nv.ua, football.ua, strana.ua, sport.ua.

За словами засновника платформи PRNEWS.IO Олександра Сторожука, єдиний сайт, який збігається з уподобаннями в українців, які проживають в Польщі і Німеччині – це УНІАН.

“Наші співвітчизники в Німеччині, крім інформаційних ресурсів, віддають перевагу сайтам спортивної тематики, таким, як football.ua і sport.ua. У той час, як українцям в Польщі цікаві ресурси економічно-політичного характеру», – повідомив він.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu