Лайфхак, Технології

5 лайфхаків Windows 10, які заощадять вам час

24 Листопада, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Якщо у вас на комп’ютері стоїть Windows 10, запам’ятайте ці поради – вони значно прискорять темп вашої роботи.

Вхід без необхідності вводити пароль

Пароль для входу в Windows потрібен для безпеки вашого комп’ютера, але якщо ви втомилися вводити його кожного разу, коли запускаєте комп’ютер (або коли він виходить зі сплячого режиму), то можете його відключити.

Введіть в пошуку Windows “netplwiz” і приберіть галочку з пункту «Вимагати введення імені користувача і пароля». Потім потрібно буде кілька разів ввести пароль, і після швидкого перезавантаження вам більше не знадобиться набирати його для входу.

Зрозуміло, краще не прибирати пароль, якщо існує ризик, що ваш комп’ютер можуть вкрасти або ви його втратите. Однак якщо у вас домашній комп’ютер або ви не виносите ноутбук за межі будинку, то можна відключити таку авторизацію.

5 лайфхаків Windows 10, які заощадять вам час - tech, lajfhak

Згорнути всі вікна, крім важливого

У кожного була така ситуація, коли на комп’ютері відкрито мільйон вікон і неможливо зосередитися на одному завданні. Тут вам допоможе функція «струсу» – просто берете потрібне вам вікно і злегка його струшуєте. Всі інші відкриті вікна автоматично згорнуться. Якщо ви хочете все повернути, струсіть вікно ще раз.

Голосове введення

Людина говорить швидше, ніж друкує. Поставте курсор в поле введення тексту, але замість того, щоб друкувати, затисніть клавішу Windows і натисніть H.

З’явиться повідомлення про те, що включена диктування. Почніть говорити і ви побачите, як на екрані чарівним чином з’являються слова. Якщо ви ніколи не користувалися диктуванням Windows, то до цього потрібно трохи звикнути і привчитися промовляти коми, крапки і інші знаки пунктуації. За роки технологія стала краще і може стати в нагоді, якщо у вас втомилися руки або вам треба набрати дуже довгий лист.

Корисні комбінації клавіш Windows 10

Повний список комбінацій можна знайти на офіційному сайті Microsoft. Ось кілька найкорисніших:

  • Клавіша Windows + D: показати / приховати робочий стіл.
  • Клавіша Windows + I: відкрити «Параметри»
  • Клавіша Windows + Вгору / Вниз: розгорнути вікно до максимального розміру, мінімізувати.
  • Клавіша Windows + L: заблокувати ПК.

Зв’язок смартфона і комп’ютера

Між Android і Windows поки немає ідеальної інтеграції, але безкоштовний додаток від Microsoft Your Phone (доступно для Android , Windows ) полегшує взаємодію між смартфоном і комп’ютером. Наприклад, ви зможете бачити всі повідомлення телефону на комп’ютері або скачати 25 останніх зроблених фотографій. В одній з останніх моделей смартфона від Samsung є додаткові функції , наприклад, можливість управляти екраном телефону з комп’ютера.

Якщо ви хочете дізнатися інші корисні поради по роботі в Windows 10, то їх можна знайти прямо в операційній системі. Просто введіть в пошуку “Tips” і ви відкриєте вбудований набір підказок від Microsoft.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu