Новини

Microsoft запустила безкоштовний онлайн-курс по штучному інтелекту для бізнесу

13 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Microsoft запустила безкоштовний онлайн-курс по штучному інтелекту для бізнесу AI Business School . Він розроблений для топ-менеджерів, які планують впроваджувати AI в своїх компаніях, розповіли Rusbase в Microsoft.

Поки навчання проводиться англійською мовою, але в майбутньому уроки будуть доступні і на інших мовах. Курс складається з чотирьох модулів.

  • Перший присвячений стратегії і потрібен для розуміння, які саме аспекти будуть корисні для поліпшення бізнес-процесів.
  • Другий допоможе вирішити, які зміни в культурі компанії необхідні для успішного впровадження технології.
  • Третій присвячений відповідальному використанню AI: тому, як мінімізувати ризики і дотримуватися етичних принципів.
  • У четвертому модулі міститься огляд основних концепцій AI і технологій, що стоять за цим поняттям.

Навчання розроблено спеціально для керівників з щільним робочим графіком, кажуть в Microsoft. Тривалість лекцій та інших відео – 5-10 хвилин, в них є і коротка теорія, і практичні приклади. Займатися можна на ПК і мобільних платформах.

На проходження всього курсу потрібно близько 15 годин. При бажанні учасники зможуть вибрати найбільш актуальні для них заняття і пройти тільки їх (наприклад, вибрати певну галузь або варіанти використання AI по бізнес-функцій).

  • Курс включає:
  • 10 розборів кейсів;
  • 5 академічних лекцій;
  • 5 практичних посібників;
  • 15 відео від топ-менеджерів про перспективи AI;
  • 7 технічних бесід.

В курсі є кейси керівників компаній з різних галузей, що перетворили бізнес за допомогою AI. Досвідом поділяться в тому числі топ-менеджери Microsoft і представники бізнес-школи Insead, разом з якою був запущений курс. Лекції будуть регулярно оновлюватися, підкреслили в Microsoft.

Там також відзначили, що AI Business School доповнює інші освітні проекти компанії, включаючи школу для розробників AI School і програму підготовки фахівців в галузі AI Microsoft Professional Program for Artificial Intelligence .

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu