Новини, Спільнота

10 кращих нон-фікшн книг 2019 року – вибір Fortune

10 Грудня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Видання Fortune вибрало 10 кращих нон-фікшн книг 2019 року. У списку – історії про сексуальні домагання Харві Вайнштейна, розповідь про «внутрішню кухню» Uber і посібник про те, як ефективніше сперечатися.

Нон-фікшн – термін, що позначає всі твори нехудожньої, прикладної літератури.

She Said: Breaking the Sexual Harassment Story That Helped Ignite a Movement, Джоді Кантор і Меган Твохі

Книга детально розповідає історію звинувачень Харві Вайнштейна в сексуальних домаганнях – а також наступних публікаціях в ЗМІ Джоді Кантор і Меган Твохі, завдяки яким мільйони жінок розповіли про свої випадка, пов’язані з різного роду сексуальним насильством.

Catch and Kill: Lies, Spies, and a Conspiracy to Protect Predators, Ронан Ферроу

Інша частина розслідувань про Вайнштейн належала журналісту Ронаном Ферроу. У книзі той розповідає, як видання NBC News перешкоджало публікації його історії і як йому вдалося в кінці кінців випустити матеріал вже в іншому ЗМІ.

Super Pumped: The Battle for Uber, Майк Айзек

Журналіст The New York Times Майк Айзек переносить читачів в токсичну атмосферу офісів Uber і розповідає внутрішню історію компанії, яка змінила бізнес таксі і те, як ми пересуваємося по місту.

No Hard Feelings: The Secret Power of Embracing Emotions at Work, Ліз Фосслейн, Моллі Уест Даффі

Люди емоційні за своєю природою – це очевидний факт. Але в той же час нам вселили, що ми не можемо виявляти емоції на робочому місці. Ця парадигма поступово змінюється. У книзі Ліззі Фосслейн і Моллі Уест Даффі наводяться ілюстрації з поширеними проблемами, які трапляються на робочому місці – і способами їх вирішення.

10 кращих нон-фікшн книг 2019 року - вибір Fortune - community, news

Processed with VSCO with 4 preset

Dreyer’s English: An Utterly Correct Guide to Clarity and Style, Бенжамін Дрейер

Книга для співробітників ЗМІ і людей, чия робота пов’язана з текстами. Бенжамін Дрейер розповідає про роботу редакторів медіа та її важливості для людей.

Fair Play: A Game-Changing Solution for When You Have Too Much to Do (and More Life to Live), Ів порті

Колишній менеджер банку JP Morgan Ів порті у своїй книзі вивчає тему балансу роботи і життя, а також гендерних ролей в сім’ї. Спираючись на свій власний досвід, а також досвід сотень чоловіків і жінок, автор наводить керівництво по новим підходам до поділу праці і підвищенню його продуктивності будинку

How to Do Nothing: Resisting the Attention Economy, Дженні Оделл

Стенфордський професор Дженні Оделл впевнена, що в сучасному інтернет-світі головне, що є у людини – її увага. Автор не пропонує йти в інформаційний детокс, але радить правильно використовувати технології, щоб принести користь в інших сферах життя.

10 кращих нон-фікшн книг 2019 року - вибір Fortune - community, news

The Joy of Missing Out: Live More by Doing Less, Тоня Далтон

CEO видавництва InkWell Press Тоня Далтон пропонує робити менше, щоб встигати більше. За її словами, таким чином ви зосередитеся на поточних завданнях, а це призведе до більш збалансованого життя.

The Likeability Trap: How to Break Free and Succeed as You Are, Алісія Менендес

Характеристика «привабливий / приваблива» частіше відноситься до жінок, ніж до чоловіків. Журналіст Алісія Менендес у своїй книзі розповідає про те, що прийшов час переосмислити значення цього слова, цінність такої характеристики і в цілому прагнення бути привабливим або привабливою.

Why Are We Yelling? The Art of Productive Disagreement, Бастер Бенсон

Підприємець Бастер Бенсон згадує свій досвід і дає поради про те, як ефективніше сперечатися. Він упевнений, що конструктивну критику і незгоду може бути кориснп і повинна вітатися на будь-якому робочому місці. Але навчитися добре сперечатися не завжди легко – саме в цьому хоче допомогти Бенсон.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu