Кар'єра, Продуктивність

Кращі аудіокниги для саморозвитку

11 Грудня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сучасне життя відрізняється швидкою течією, і тим, хто хоче досягти успіху і бути в гармонії з самим собою, колись втрачає час. Особливо, коли немає можливості лягти почитати книгу або ходити на курси розвитку. Тому, коли має бути далека дорога або багато механічної діяльності, можна слухати аудіокниги в цей момент. Так би мовити, поєднувати «корисне з приємним».

Матеріал вперше опубліковано на сайті Marketer.

Дивіться наш Топ-11 аудіокниг

Кращі аудіокниги для саморозвитку - produktyvnist, career

Мистецтво управляти своїм часом

Бодо Шефер

Завдяки відомому німецькому фінансовому консультантові, бізнесменові і оратору Бодо Шеферу, ми отримали прекрасно структурований матеріал. Твір відрізняється простим і зрозумілим викладом, доступним практично всім.

Відмінність матеріалу від інших подібних книг в тому, що автор вчить розпоряджатися результативно власним часом, а не роз’яснює тайм-менеджмент. У зрозумілому побутовому форматі автор доносить до читача, а в нашому випадку слухача, як впоратися з необхідними справами в вузьких часових рамках. Ця тематика цікава всім. Завдяки якісній начитці диктора, півтори години проходять легко і з користю.

7 навичок високоефективних людей

Стівен Р. Кові

Автора книги Стівена Кові можна по праву назвати високоефективною людиною. Крім 9 дітей, в список його досягнень входить отримання ступеня доктора і МВА університету Гарварда. До того ж книга розійшлася 15-ти мільйонним тиражем. Її читав Білл Клінтон, а за версією New York Times її можна віднести до світових бестселерів. Правда, досить привабливі відгуки?

Мова викладу проста і зрозуміла, форма доносу інформації ненав’язлива, що допомагає швидко освоїти книгу. В аудіокнизі читач або слухач зустрічає комплексний підхід для складання цілей свого життя. Диктор поставленим голосом начитує 14-ти годинний курс, розташований на двох дисках.

Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно і де завгодно

Ларрі Кінг

Як відомо, грамотна мова і структурований виклад думок допомагає домогтися в житті великих успіхів. Тому хоч навичкам ораторського мистецтва навчитися варто. У цьому може допомогти книга провідного популярного американського шоу «Larry King Live» Ларрі Кінга. Автор 50-ти тисяч інтерв’ю, політиків і кінозірок, цілком вселяє довіру і повагу до свого досвіду вправного оратора, і розкутого співрозмовника. Крім інформаційного матеріалу, в книзі знаходяться практики та поради для різних ситуацій.

З огляду на багатий досвід автора, ці поради можна вважати особливо цінними. Іскрометний гумор Ларрі Кінга не дасть занудьгувати слухачеві. Крім цього, краще розуміння і вбирання інформації дають конкретні приклади, наведені в книзі. Майже шестигодинний матеріал начитує Юрій Абросімов, який часто читає книги Ларрі Кінга і прекрасно доносить сенс його думок і слів.

Закони простоти. Дизайн. Технології. Бізнес. Життя

Джон Маеда

Книга відомого дизайнера і професора массачусетського технологічного інституту про прості і зрозумілі речі в житті. Він розповідає про 10 законів простоти, як в бізнес сфері, так і в дизайні та інших технологіях. Про те, як їх застосовувати і робити своє життя простіше.

Аудіокнига розділена на групи нарисів, які розкривають основні теми. В результаті дві з половиною години позитивних роздумів гарантовані.

Як знайти друзів і впливати на людей

Дейл Карнегі

Книга написана відомим американським педагогом, психологом і письменником Дейлом Карнегі. Відмінною рисою матеріалу є поступове виведення читача на певний підсумок в кінці кожного розділу. Висновки ці підкріплюються практичними прикладами і розглядами конкретних ситуацій.

У книзі розміщені методи досягнення тих чи інших навичок і практичні вправи. Як то кажуть, теорія підкріплюється практикою. Незважаючи на те, що книга була написана в 1936 році, вона залишається в ряді бестселерів і понині. Цінність матеріалу в тому, що там є і просто написані правила побудови взаємин між людьми, досягнення душевної рівноваги і досягнення поставлених цілей. Такий собі коктейль успіху в суспільстві. Тривалість аудіокниги 10 годин.

Думай і багатій

Наполеон Хілл

Хто не хоче бути багатим? Книга Наполеона Хілла стане справжнім помічником у подоланні труднощів на шляху до успіху. Вона пережила понад 42 видання тільки в Америці.

Привертає книга наявністю чіткого плану для досягнення фінансового благополуччя.

Чернець, який продав свій феррарі

Шарм Робін

Книга-бестселер у всьому світі оповідає про мільйонера Джуліана Ментлу, у якого настала криза в духовній сфері.

Після доленосної зустрічі і занурення в давню мудрість, його життя змінюється в корені. За допомогою практичних знань герой вчиться мислити творчо і це стає поштовхом до внутрішньої гармонії.

До біса все! Берися і роби!

Річард Бренсон

Дану працю талановитого підприємця та творця бренду Virgin, можна вважати маніфестом активності життя. Автор висуває своє кредо, яке звучить, як бажання брати від життя все, робити що хочеш, не звертаючи увагу на досвід або освіту.

«Якщо, щось подобається – роби. Не подобається – кидай не роздумуючи».

Праця наповнює читача зарядом мудрості, оптимізму і зміцнює віру в себе.

Як закохати в себе будь-кого

Лейл Лаундес

Цю роботу, написану дотепним психологом Лейл Лаундес, можна назвати коротким теоретичним курсом в романтичну любов. Автор представляє любовний коктейль з шести інгредієнтів.

Крім того, дає 85 дієвих прийомів, які дозволяють приборкати любовну магію. За словами автора, книга допоможе опанувати серцем будь-яку вподобану вами людину.

Дорога в майбутнє

Білл Гейтс

Будучи главою корпорації Microsoft, Білл Гейтс, розмірковуючи про інформаційні тенденції сучасного світу, розкриває читачам варіанти розвитку майбутнього.

Автор ділиться основами інформатики, варіантами розвитку індустрії комп’ютерних технологій, і про вплив техніки на суспільство в цілому.

21 урок для XXI століття

Юваль Ной Харари

Це одна з трьох книг автора, яка фокусує увагу читача на сьогоднішньому часі. На відміну від «Sapiens», яка відносить нас в минуле, або «Homo Deus», що зазирає в майбутнє. Незважаючи на те, що в назві є слово урок, нав’язувати свої життєві позиції автор не буде. І, звичайно ж, він не буде приміряти на себе роль пророка сучасності. Юваль Ной Харари оповідає про сили, які впливають на майбутнє світу, але зараз представляються далеким майбутнім, типу кліматичних змін.

Загалом, праця являє собою маніфест спонукає задуматися про майбутнє, кожного, хто її читає. Шанувальники автора часто задають йому багато питань, з яких, власне, і народилася ця книга. Він оформив найцікавіші з них окремими главами, які доповнив вплітанням релігійних, політичних та технологічних тез. Основною метою праці вважається формування розуміння того, що відбувається в світі сьогодні, а також майбутні наслідки. Феномен Трампа, релігія, тероризм, політичні катаклізми і їх соціальні причини, а також вплив вчинків індивідуумів один на одного. Ці та інші питання розглядаються на тлі глобалізації світу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu