Гаджети, Новини

Українська компанія Ajax випустила новий пристрій MotionCam і велике оновлення своєї ОС

14 Грудня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Український виробник охоронних систем Ajax випустив кілька новинок: датчик MotionCam, а також оновлення своєї операційної системи OS Malevich 2.8, яка отримала ряд нових функцій. 

MotionCam

MotionCam – датчик руху з фотокамерою для верифікації тривог. Він фіксує вторгнення і робить серію фотографій – це дозволяє точно побачити, чи  пробрався хтось в приміщення або пристрій зафіксувало активність домашніх жителів.

Для пристрою компанія розробила новий радіопротокол Wings. Він гарантує передачу знімків менш ніж за 9 секунд на відстань до 1700 метрів і, за словами представників компанії, забезпечує рекордну енергоефективність для такого типу пристроїв – батарейки працюють до 4 років.

«Датчики руху MotionCam не порушують приватність, так як активують камеру тільки при тривозі – ні у користувачів, ні у охоронної компанії немає лазівки, що дозволяє датчику зробити знімок по команді. Всі дані шифруються при передачі і під час зберігання, а фотографії ніким не обробляються і не аналізуються », – відзначають в Ajax.

Оновлення ОС

Ajax оновила операційну систему своїх пристроїв Malevich до версії 2.8. Одне з головних нововведень – можливість користувачам автоматизувати рутинні дії. Тепер об’єкт можна ставити на охорону за розкладом, управляти домашньої та офісною технікою за графіком і так далі.

Наприклад, система дозволяє налаштувати роботу теплої підлоги за розкладом і автоматично включає електрокотел або бойлер ночами – коли електрика дешевше.

Серед інших можливостей:

  • Антипотоп-система – датчики протікання Ajax LeaksProtect з перших крапель визначають прорив труби, протікання пральної або посудомийної машини. A сценарій автоматично перекриває воду і запобігає затоплення.
  • Знеструмлення будинку в разі пожежі – пожежні датчики моментально реагують на появу диму і підвищення температури, а сценарій відключає електрику в приміщенні.
  • Включення освітлення і сирен при тривозі – система відлякує грабіжників ще на підступах до будинку за допомогою сліпучого світла і гучних сирен.
  • Імітація присутності – збираючись у відпустку, ви можете налаштувати графік роботи освітлення і аудіосистеми. Будинок не буде виглядати порожнім під час відсутності мешканців і не приверне увагу грабіжників.

Multi-Rex

Українська компанія Ajax випустила новий пристрій MotionCam і велике оновлення своєї ОС - news, gadzhety

Ajax додала можливість підключити до однієї централі до 5 ретрансляторів сигналу ReX. Це означає, що площа покриття збільшилася з 12 до 35 км², і тепер убезпечити можна великі об’єкти: офіс в кілька поверхів, фабрику з бетонними перекриттями, ферму з великою кількістю будівель і великою територією і так далі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu