Новини

Знайдено спосіб заблокувати чужий iPhone

15 Грудня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Експерт в області кібербезпеки Кіша Багар (Kishan Bagaria) описав вразливість у функції AirDrop для iPhone, яка дозволяє заблокувати чуже пристрій на тривалий час.

Коли користувач отримує файли через AirDrop, екран смартфона блокується, щоб власник гаджета міг схвалити або скасувати прийом файлів. Кіберзлочинець може налаштувати нескінченну відправку файлів жертві, тим самим на довгий час заблокувавши iPhone.

Потенційно атаки можна уникнути, якщо відключити AirDrop, Wi-Fi і Bluetooth. Також експерт порадив включати AirDrop тільки за потребою і не дозволяти функцію прийому файлів від всіх адресатів.

Apple вже отримала повідомлення про знайдену уразливість і виправила її. Цього вдалося досягти завдяки обмеженню кількості запитів на пересилку файлів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu