Новини, Стартапи

Український стартап BIOsens отримав грант в $ 100 000 на виставці в Дубаї

14 Грудня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап BIOsens переміг в програмі Expo Live Innovation Impact Grant виставки Expo 2020 і отримав грант в розмірі $ 100 000 на розвиток свого бізнесу. Про це повідомляє прес-служба Greencubator.

З 6900 компаній, які зареєструвалися в програмі, організатори відібрали 120 переможців з 65 країн світу, серед яких і український BIOsens.

Що таке BIOsens

На Expo 2020 BIOsens представив мобільний пристрій для швидкої діагностики наявності мікотоксинів в агропродукції. Пристрій виявляє зараження в кукурудзі, кормах, арахісі і т.п.

Технологія дозволяє оперативно проводити діагностику в польових умовах і запобігати поширенню грибка, таким чином мінімізуючи псування врожаю.

На що витратять гроші

Засновник і директор BIOsens Андрій Карпюк розповів, що грантоотримувачів не обмежують в використанні коштів: це може бути і закупівля витратних матеріалів, і оплата участі у виставках, і виплати заробітної плати співробітникам.

Також він не уточнив, на що конкретно стартап планує витратити грант.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu