Історії, Новини

Як працює компанія сестер-підлітків з виробництва бомб для ванн, що приносить $20 млн на рік

15 Грудня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Керолайн та Ізабель Беркау почали продавати бомби для ванн власного виготовлення, коли їм було 11 і 12 років відповідно. Зараз Керолайн виповнилося 17, а Ізабель – 18. Їх компанія Da Bomb приносить $20 млн на рік, в ній працюють сто постійних співробітників, а ще сто вони наймають на період святкового ажіотажу.

CEO Da Bomb – Кім, мама Керолайн і Ізабель, а CFO і COO – їхній тато Бен, але сестри як і раніше багато часу приділяють бізнесу. Видання StarTribune дізналося, як зараз йдуть справи у компанії і як дівчатам вдається поєднувати бізнес з навчанням.

В цьому році Ізабель почала вчитися в Університеті Святого Томаса. Велику частину часу вона працює віддалено, що створює певні складнощі для компанії. Однак батьки заохочують її бажання встати на ноги, розібратися в своїх інтересах і подумати, чи не хоче вона відійти від повсякденної участі в бізнесі.

У перші пару місяців Ізабель дійсно трохи відсторонилася від справ: зайнялася боксом і завела нових друзів. Але в підсумку вона виявила, що знову збільшує свій робочий час. Управляти графіком вийшло не відразу, каже дівчина. «Не буду брехати – збалансувати навчання і бізнес було великою проблемою», – зізналася Ізабель.

Керолайн вчиться в старшій школі і вибирає, куди поступити. «Ми з Беном завжди вважали, що в певний момент Ізабель і Керолайн варто поїхати в коледж і подивитися, що їх захопить», – зазначає Кім. Батьки розуміють, що кругозір їхніх дочок не повинен обмежуватися Da Bomb, і, можливо, вони не захочуть бути настільки зануреними в цей бізнес, коли їм виповниться 30 або 40 років.

У той же час компанія вже стала частиною родини – але Беркау зовсім не проти цього. Навіть коли під час спільних вечерь або прогулянок вони вирішують поговорити на інші теми, в кінці кінців бесіда незмінно повертається до Da Bomb. Молодший брат Гаррі, якому зараз 13 років, також вніс свій внесок в бізнес.

«Це дає нам унікальну можливість проводити час разом. Багато підлітків віддаляються і фокусуються на спілкуванні з друзями, але спільна справа дозволяє нам підтримувати зв’язок, якої б без неї не було », – додає Кім.

Сестри Беркау провели літо, удосконалюючи рецепти для книги про DIY-косметику Good Clean Beauty, вихід якої запланований на березень 2020 року. Це їхня друга книга. Перша, Fizz Boom Bath, включає в себе рецепти, схожі на ті, що використовує Da Bomb.

Компанія Da Bomb, яка в цьому році стала одним з регіональних лауреатів премії Ernst & Young “Підприємець року», за останні пару років подвоїла продаж як за рахунок збільшення обсягу виробництва, так і кількості магазинів, в яких продається її косметика. В їх число входять Target, Ulta Beauty і інші топові рітейлери. У цей святковий сезон Target також продає ексклюзивний календар Da Bomb.

У 2019 компанія представила лінію продуктів для ванни, включаючи сіль Bath Shot і пінистий порошок Bath Fizz. Як і в бомбах для ванн, в цих продуктах заховані сюрпризи: невеликі сувеніри або повідомлення на водонепроникаючому папері.

Однак бомби як і раніше є основою бізнесу. Бен розповів, що Da Bomb також укладає ліцензійні угоди: недавно компанія надала права на свої продукти авторам мультфільму «Холодне серце – 2». «Це великий і захоплюючий крок. Він стане ключовою частиною нашої стратегії просування », – підкреслив Бен.

Da Bomb як і раніше росте за рахунок реінвестування прибутку. Компанія отримувала пропозиції від інвесторів і навіть покупців, але жодне з них не викликало у сім’ї Беркау особливого інтересу. Всі четверо співрозмовників підкреслили, що вони відкриті для співпраці, але не думають, що найближчим часом вирішать продати бізнес. «Все буде залежати від багатьох факторів, однак ми не прагнемо до цього», – сказала Кім.

Зараз Da Bomb переживає найбільш напружений час, виконуючи передсвяткові замовлення. Компанія найняла додаткових співробітників, але персонал все одно дуже завантажений. Складські, виробничі та офісні приміщення площею 40 тисяч кв. футів (більше 3700 кв. м) працюють на повну потужність. Щоб впоратися з потоком замовлень, Da Bomb використовує ще й тимчасові майданчики.

Що буде робити сім’я Беркау, коли свята закінчаться? За словами Кім, вони почнуть розробляти нові продукти. «У нас свята цілий рік», – додала вона.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu