Криптовалюти, Новини

Китай розглядає повну заборону криптовалюта – Bloomberg

27 Вересня, 2021

Видання Bloomberg підготувало замітку з описом того, як Китаю поступово рухається до повної заборони криптовалюта всередині країни й навіть за її межами. Коротко переказуємо, що відбувається в Піднебесній. 

  • Влада 24 вересня заборонила будь-які транзакції в криптовалюті. Одна з найбільших місцевих бірж Huobi заборонила реєстрацію користувачам з материкового Китаю. До 31 грудня всім існуючим користувачам рекомендують знайти іншу біржу, оскільки Huobi видалить всі існуючі акаунти місцевих жителів.
  • Аналітик PwC пише, що подібні дії показують цілеспрямованість Китаю заборонити в країні криптовалюту повністю: «Ніякої сірої зони більше не буде».
  • Ще одна заборона – можливість найму в офшорні біржі, на зразок тієї ж Huobi, співробітників з Китаю на напрямки, пов’язані з маркетингом, платежами й в цілому технологій.
  • Крім того, регулятори вкотре зробили акцент на тому, що біткоїн, ефір, Tether та інша криптовалюта – це не фіат. Оскільки криптовалюти не будуть визнані в країні, транзакції в них не будуть отримувати ніякого юридичного статусу і, як наслідок, захисту.
  • Місцевою владою також спущено розпорядження відстежувати аномальні споживання енергії, щоб виявляти майнерів. Майнери, починаючи з весни 2021 року активно покидали Китай: частка світового хешрейта впала з того моменту майже у два рази.

Очевидно, що домогтися повної заборони буде складно, вказують експерти. Користувачі все одно зможуть перекидати криптовалюту один одному або купувати її під час виїзду з країни. Ринки відреагували на новини з Китаю стримано: після падіння біткоїн вже трохи відіграв в ціні: на момент підготовки матеріалу вартість перевищує $44 тисячі за монету.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu