Бізнес, Маркетинг, Новини

Цього тижня пройде фінальний майстер-клас MEGOGO IT&Media Marathon

17 Грудня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Вже у цей четвер, 19 грудня, пройде фінальний, п’ятий, майстер-клас із серії  MEGOGO IT&Media Marathon. У фокусі інноваційні тренди та нова ера медіаспоживання. Одразу два спікера – Іван Шестаков, директор із маркетингу та стратегії, та Дмитро Мелков, CIO MEGOGO, тема – «Нова ера споживання: як технології змінять бізнес». Як і раніше, участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Нагадаємо, у листопаді компанія MEGOGO запустила серію технологічних майстер-класів MEGOGO IT&Media Marathon, які складалися  із п’яти подій, кожна  із яких розповідала про інноваційний продукт від ідеї до його реалізації.

Цього тижня пройде фінальний майстер-клас MEGOGO IT&Media Marathon - news, online-marketing, businessЦього тижня пройде фінальний майстер-клас MEGOGO IT&Media Marathon - news, online-marketing, business

Фінальний майстер-клас розкаже відвідувачам про майбутнє медіаспоживання: які звички користувачів будуть сформовані у найближчі кілька років та які технології стануть реальністю. Іван Шестаков розгляне медіамайбутнє під кутом бізнесу, нового продукту та ринків, а Дмитро Мелков наведе приклади інновацій у технологіях.

Традиційно, майстер-клас пройде у HUB 4.0, що на Ярославському провулку, ⅓. Початок о 20:00. Наразі реєстрація на майстер-клас відкрита, але має обмежену кількість місць. Аби стати учасником – варто заповнити форму за посиланням https://marathon.megogo.net/

Цього тижня пройде фінальний майстер-клас MEGOGO IT&Media Marathon - news, online-marketing, business

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu