Гаджети, Новини

Всі найпередовіші і незвичайні гаджети з виставки CES-2020

16 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Міжнародна виставка споживчої електроніки, вона ж CES, проходить щорічно з 1967 року. Саме там вперше світу були представлені компакт-диск або, скажімо, приставка Xbox.

Цього року виробники показали на CES свій погляд на автомобіль майбутнього, невидиму клавіатуру, робота-компаньйона і інші незвичайні речі. Rusbase перераховує найцікавіші гаджети.

Невидима клавіатура

Новинка Samsung дозволяє обходитися без фізичної клавіатури і друкувати на будь-якій поверхні. В основі лежить технологія SelfieType, яка за допомогою штучного інтелекту стежить за рухами пальців через фронтальну камеру смартфона.

Всі найпередовіші і незвичайні гаджети з виставки CES-2020 - news, gadzhety

Робот-компаньйон

Ще одна розробка Samsung – круглий робот Ballie, який вміє впізнавати господаря і кататися за ним по дому. Схожий одночасно на Валлі і R2-D2, Ballie «спілкується» з господарем електронними звуками, вміє виконувати завдання по дому (наприклад, відкривати штори вранці) і грати з тваринами.

Ноутбук зі складним екраном

У 2019 хоч і не без затримок з боку Galaxy Fold, але відбувся вихід на ринок смартфонів з гнучким екраном. Тепер прийшла черга ноутбуків. Lenovo на CES-2020 показала ThinkPad X1 Fold з екраном 13,3 дюйма. Це пристрій можна використовувати як планшет і складати навпіл, можна підключати до однієї з його половин магнітну клавіатуру, а можна ставити на підставку, як невеликий ПК.

Всі найпередовіші і незвичайні гаджети з виставки CES-2020 - news, gadzhety

Робокошка

Китайська компанія PuduTech привезла на CES-2020 робокошку-офіціантку, яка завдяки штучному інтелекту вміє розвозити замовлення в ресторані. Кішку звати BellaBot, вона нявкає, коли привозить замовлення, а ще її можна погладити, і вона відреагує задоволеною мордочкою.

Помічник для людей з вадами слуху

Ізраїльський Медтех-стартап OrCam представив пристрій для слабочуючих Hear. Воно кріпиться на одязі, відсікає зайві шуми і по Bluetooth передає в слуховий апарат власника чисту мову співрозмовника. Hear по губах може визначити, хто саме звертається до користувача. Крім того, власник може вказати співрозмовника жестами.

Всі найпередовіші і незвичайні гаджети з виставки CES-2020 - news, gadzhety

«Розумна» піжама

Японська компанія Xenoma випустила колекцію «розумних» піжам, які дозволяють стежити за здоров’ям. Піжами виглядають як звичайна домашня одяг, однак оснащені датчиками, які моніторять пульс, тиск, частоту дихання і температуру тіла. Одяг відстежує актівноть і сон власника і може відправити сигнал родичам, якщо людині погано.

Всі найпередовіші і незвичайні гаджети з виставки CES-2020 - news, gadzhety

Штучні люди

Штучні люди Samsung, вони ж «неон» – віртуальна симуляція людини. «Неон» живуть тільки на екрані, відрізняються один від одного зовні і за характером і розвиваються за допомогою технологій машинного навчання. Розробники вважають, що в майбутньому «неон» зможуть бути провідними, віддаленими тренерами і віртуальними друзями людей.

Всі найпередовіші і незвичайні гаджети з виставки CES-2020 - news, gadzhety

Автомобіль майбутнього

Самим незвичайним автомобілем, представленим на CES-2020 року, став концепт-кар Mercedes-Benz. Він називається AVTR, у нього є луска, а при розробці дизайну творці надихалися фільмом «Аватар». AVTR – це електрокар, який може рухатися як прямо, так і в бік. У машині немає керма, замість нього – святщійся неоном блок управління, які реагує на дотики руки.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu