Діти

Добрій справі бути: Bosch зібрали понад 1 100 пар шкарпеток для Залучанського будинку-інтерната.

03 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Добрій справі бути: Bosch зібрали понад 1 100 пар шкарпеток для Залучанського будинку-інтерната.

– Bosch Україна продовжує активно реалізовувати соціальні проєкти
– Протягом місяця компанія збирала шкарпетки для дітей з обмеженими можливостями
– До благодійної акції долучилися працівники, гості ТОЦ “Сільвер Бриз” та жителі мікрорайону

Компанія Bosch вже кілька років підтримує вихованців будинку-інтерната в с. Долішнє Залуччя Івано-Франківської області. У будинку проживають 125 дітей та молодих людей з розумовими вадами, хворі на ДЦП, діти-сироти, напівсироти, позбавлені батьківського піклування.

З 19 листопада по 23 грудня компанія Bosch проводила благодійну акцію «Допоможемо Святому Миколаю», метою якої було зібрати шкарпетки для діток.

Добрій справі бути: Bosch зібрали понад 1 100 пар шкарпеток для Залучанського будинку-інтерната. - dity

На території ТОЦ «Silver Breeze» Bosch розмістили спеціальні бокси для збору шкарпеток та інформаційні матеріали. Працівники офісного центру та жителі мікрорайону настільки захопилися можливістю відчути себе помічниками Миколая, що бокси швидко заповнювалися шкарпетками. В результаті проведення акції було зібрано 1 103 пари новеньких шкарпеток.

Добрій справі бути: Bosch зібрали понад 1 100 пар шкарпеток для Залучанського будинку-інтерната. - dity

24 грудня представники компанії Bosch завітали до Залучанського будинку-інтерната та подарували діткам величезні пакунки тепла та турботи – новенькі шкарпетки.

«Дітки в інтернаті вже добре знають компанію Bosch та завжди дуже раді гостям. Їм не просто були потрібні шкарпетки, а, насамперед, — увага та тепло”, – говорить волонтер дитячого будинка Богдана Піскозуб.

«Щоразу ми із задоволенням проводимо час у Залучанському будинку-інтернаті. Ці діти викликають теплі емоції та випромінюють якусь космічну енергію. Зібрані шкарпетки – це не лише речі, але й прояв уваги та турботи, які є такими важливими для дітей», – коментує генеральний директор ТОВ «Роберт Бош Лтд» Віталій Бульда.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu