Новини

Bolt запускає послугу перевезення домашніх тварин Pets

03 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

23.12.2019. Провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt розширює перелік послуг і запускає сервіс перевезення тварин Pets.

Для того щоб замовити послугу, у додатку Bolt потрібно вибрати категорію Pets. Сервісом можна скористатися для перевезення невеликих тварин, які з легкістю можна розмістити в салоні авто: собак, котів тощо.

З метою комфортного перевезення домашнього улюбленця та щоб уникнути забруднення салону автомобіля, необхідно використовувати спеціальні засоби: підстилку для тварини, клітку, переноску, вологі серветки. Обов’язкова умова для перевезення великих собак — наявність намордника та короткого повідка. Невеликих тварин можна перевозити на руках, але дане питання бажано узгодити з водієм.

«Практика показала, що послуга перевезення тварин користується великим попитом у різних країнах. За роки нашої роботи в Україні в нас теж було безліч запитів, тому ми з радістю запускаємо новий сервіс Pets», — коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Щоб наочно показати, як виглядатиме новий сервіс, команда Bolt підготувала відео.

Посилання на відео у Facebook: https://www.facebook.com/BoltUkraine/videos/1008845219498485/
Посилання на відео у Instagram: https://www.instagram.com/p/B6SfTDBHF75/

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu