Від авторів, Кар'єра, Студенту

11 ресурсів для самоосвіти англійською мовою

07 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Зібрали для тебе підбірку сайтів з ресурсами для самоосвіти англійською мовою. У ній відеолекції топових вузів світу, уроки з програмування та онлайн-курси.

 • UDACITY  – дистанційні курси з відеоуроками англійською мовою. Кожна лекція включає в себе вбудований тест, щоб допомогти студентам зрозуміти пропоновані концепції та ідеї. Є російською й англійською мовами.
 • UDEMY – портал дистанційного навчання, відмінною рисою якого є широке охоплення різних областей знань, починаючи від академічних суспільних і гуманітарних наук і закінчуючи розробкою мобільних додатків. Користувачам доступно понад 60 тисяч різноманітних онлайн-курсів (як платних, так і безкоштовних), багатий вибір експертів-викладачів з унікальним підходом до навчання, а також можливість навчатися у власному темпі. Використання сервісу Udemy дозволяє навчитись з нуля або заповнити прогалини в знаннях.

11 ресурсів для самоосвіти англійською мовою - studentu, career, vid-avtoriv

11 ресурсів для самоосвіти англійською мовою - studentu, career, vid-avtoriv11 ресурсів для самоосвіти англійською мовою - studentu, career, vid-avtoriv
 • ALISON – платформа з курсами за напрямками від управління бізнесом до вивчення мов. Тут можна здати онлайн-іспит і отримати безкоштовний віртуальний сертифікат.
 • Khan Academy  – тисячі безкоштовних мікролекцій на найрізноманітніші теми. Сайт створив у 2008 році випускник MIT і Гарварду Салман Хан, щоб у людей з будь-якої країни був доступ до знань.
 • Codeacademy  – інтерактивна онлайн-платформа, з навчання 12 мов програмування: Python, PHP, JavaScript, Ruby, Java та іншими, а також роботі з бібліотекою jQuery і мов розмітки і оформлення веб-сторінки HTML і CSS. Є російською і англійською мовою, платна версія коштує від $16 в місяць.
 • Learn to code HTML & CSS  – повне керівництво для тих, хто тільки почав вивчати HTML і CSS.
 • HTML Dog  – сайт для тих, хто хоче навчиться мов програмування HTML, JavaScript та іншим.
 • edX – безкоштовні лекції від викладачів провідних навчальних закладів (Гарвард, Берклі та інші). Сайт був створений спеціально для інтерактивного навчання через інтернет.
 • Berkeley Lectures  – відеолекції, які були записані спеціально для студентів Каліфорнійського університету в Берклі. Користувачі, які не навчаються в цьому вузі, можуть дивитися їх через edX.
 • Treehouse  – повний сервіс онлайн-курсів, який дозволяє дуже швидко вивчити програмування під Android, iOS або освоїти веб-розробку. Підходить як для новачків, так і для знавців цієї справи.
 • The Code Player  – ресурс з покроковими відеокерівництво, які показують як створюються круті речі з нуля. Проект навчає HTML5, CSS3, Javascript і інших мов програмування.
 • Open Yale Courses  – аудіо та відеоуроки від викладачів Єльського університету. Теми найрізноманітніші: від геології до соціології.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu