Новини

Apple розповіла, навіщо сканує фотографії в iCloud

09 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Старший директор Apple з питань конфіденційності Джейн Хорват пояснила, навіщо компанія аналізує особисті фотографії користувачів в iCloud. 

Як повідомляють видання, на виставці CES 2020 Хорват пояснила, що корпорація автоматично розпізнає фотографії на предмет «наявності матеріалів про сексуальне насильство над дітьми». Облікові записи в iCloud, на яких зберігаються подібні матеріали, відразу ж видаляються.

На типі програмного забезпечення директор не зупинилася, але порівняла його з фільтром спаму в пошті. За її словами, для захисту конфіденційності, в Apple застосовують наскрізне шифрування на всіх пристроях.

В The Telegraph вважають, що використовуване ПЗ – PhotoDNA від Microsoft, яке порівнює фотографії з iCloud з порнографічними зображеннями. Цю систему використовують Facebook, Twitter і Google, передає британська газета.

Нагадаємо, що в 2019 році Apple оновила свою політику конфіденційності. Згідно з новими правилами, корпорація може аналізувати конфіденційну інформацію користувачів для виявлення незаконного контенту.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu