Діти, Новини, Студенту, Технології

Apple запустила безкоштовні курси з програмування на Swift

14 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Apple запустить безкоштовні онлайн-курси з програмування для вчителів, йдеться на офіційному сайті компанії. З їх допомогою викладачі освоять мову Swift, якій надалі зможуть навчати учнів шкіл та студентів.

«Мета створення курсу – навчити нових викладачів інформатики та допомогти вчителям будь-якого професійного рівня придбати базові знання для викладання розробки додатків на Swift», – йдеться на сайті Apple.

Swift – це мова програмування, створена Apple для розробників iOS і macOS. Курс Everyone Can Code розрахований на школярів від 9 до 14 років. Він допомагає освоїти основні принципи програмування, граючи в ігри та розгадуючи головоломки.

Develop in Swift орієнтований більшою мірою на старшокласників і студентів. Цей курс, крім програмування, також буде охоплювати розвиток технічних і соціальних навичок, які потрібні роботодавцям. Пройти навчання зможуть усі охочі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu