Новини, Технології

Panasonic представила VR-окуляри з зображенням надвисокої чіткості і технологією HDR

09 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Panasonic представила окуляри віртуальної реальності (VR), що підтримують зображення надвисокої чіткості і High Dynamic Range (HDR). Презентація пройшла в ході щорічної міжнародної виставки споживчої електроніки CES 2020.

Окуляри забезпечують природну і рівну картинку без «ефекту решітки», через який тонкі лінії між пікселями стають помітні користувачеві.

Також гаджет отримав компактну і легку оправу, яка не потребує додаткових кріплень.

Panasonic представила VR-окуляри з зображенням надвисокої чіткості і технологією HDR - tech, news Panasonic представила VR-окуляри з зображенням надвисокої чіткості і технологією HDR - tech, news

Дисплеї нових VR-окулярів розроблені у співпраці з Kopin Corporation. Гаджет також використовує аудіо- та візуальні технології Panasonic, в тому числі, для обробки сигналу, а також оптичні технології, які використовують в цифрових фотокамерах LUMIX.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu