Кар'єра, Студенту

Топ популярних подкастів для вивчення англійської мови

11 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

На сьогоднішній день сидіти над підручниками, бігати на курси після роботи або платити шалені гроші за індивідуальні заняття з англійської мови – вчорашній день. Матеріал вперше опубліковано на MARKETER.UA

Зараз освоювати іноземну мову продуктивніше з подкастами. Бо це:

 • зручно;
 • мобільно;
 • не дорого.

Слухати їх можна на будь-якому гаджеті, коли завгодно, і в максимально зручний час.

1. The English We Speak

Фахівці Британської мовної корпорації BBC записали цілу серію подкастів. У них розкривається зміст різних виразів сталого формату, іншими словами ідіом. Крім того, в курсах розглядається сленг. Основний акцент зроблений саме на розмовній мові, тому, що розрахований на звичайних людей, а не дикторів і акторів. Тривалість кожного подкасту 4 хвилини. Користувач може розраховувати на новий випуск щотижня. Незважаючи на звучання розмовної мови в уроках, вона має повільний темп, з чіткою вимовою. В якості атмосферного оформлення використовують бесіду двох людей в студії зі звуковими ефектами.

Cайт bbc.co.uk

2. Podcast in English

Девізом даного подкасту є різноманітність нашого життя. У темах курсу також можна почути розмовний формат англійської мови. Його виклад реалізується в найрізноманітніших життєвих ситуаціях. Заняття стають веселими і легкими. Podcast in English має градацію за рівнями:

 • beginner;
 • intermediate;
 • upper intermediate;
 • business English.

Структурований курс у вигляді коротких уроків-діалогів, які читають носії мови. В якості тематики використовують:

 • олімпійські ігри;
 • верхову їзду;
 • ресторан;
 • спілкування в соціальних мережах;
 • побутові сцени;
 • робота і бізнес і так далі.

Кожен міні-випуск має текстову розшифровку, вправи, завдання і словник.

Cайт podcastsinenglish.com

3. English Class 101 by Innovative Language

У цій серії подкастів зібрані найрізноманітніші тематики і рівні підготовки. Є можливість вибірково прослуховувати уроки. Займатися можна з нуля і до просунутого рівня. Структура уроку зводиться до розіграшу ведучим різних ситуацій з життя. Прокручування ситуації повторюється кілька разів в різних темпах для кращого засвоєння. Завершується кожен подкаст культурною довідкою, яка наповнена інформацією про слова, роз’ясненнями фраз, що були наведені в уроці. Темп звучання, як правило, помірний.

Cайт englishclass101.com

4. Elementary Podcasts by the British Council

Даний подкаст був записаний Британською Радою для вивчення англійської мови з нуля, а також з базового рівня. Відрізняється цей курс від інших перш за все тривалістю уроків. Кожен триває майже півгодини. Якщо учень не може подужати один урок за раз, можна завжди поставити паузу, а потім прослухати у зручний час, починаючи з місця зупинки. Формат подкасту розроблений як симуляція різних сценаріїв побуту і бізнесу ведучими. Як правило, це обговорення на соціальні теми. Завдяки живій і захоплюючій формі подачі, вивчення англійської мови є в середньому темпі. Супутні матеріали можна вивчити заздалегідь, перед уроком або використовувати як закріплюєчий матеріал.

Cайт learnenglish.britishcouncil.org

5. Splendid Speaking

Цей інтригуючий курс розроблений для професіоналів з високим знанням англійської мови. Форма навчання дуже незвичайна і цікава. Вона представлена у вигляді бесіди або інтерв’ю з носієм мови. Після цього професійними лінгвістами йде розбір діалогу. Для користувача з високими мовними навичками буде пізнавально стежити за подоланням труднощів іншими користувачами.

Cайт splendid-speaking.com

6. Better at English

Це ресурс являє собою цілу збірку живих бесід з мовними носіями. Нормальний темп мови допомагає зрозуміти, про що йде мова в тій чи іншій темі. А теми представлені абсолютно різні, від звичайних побутових, до курйозних ситуацій. Підходить цей подкаст для рівня вище середнього. Орієнтований курс на сприйняття англійської правильного мовлення на слух із запам’ятовуванням стійких виразів. Уроки супроводжуються списками слів і пояснень.

Cайт betteratenglish.com

7. Voice of America Learning English

Каталог чудових подкастів від інформаційно-новинної служби для різного рівня і всіляких напрямків. Він доповнений різножанровими програмами:

 • світові новини;
 • науково-популярні передачі;
 • історичні;
 • про мистецтво і культуру.

Крім того, окремим напрямком вмонтований курс про американські ідіоми. Всі уроки звучать в повільному темпі. Даний каталог може бути швидше доповненням до основного освітнього пакету. Подкаст має формат переліку радіопередач розсортованих за темами, зі всілякими звуковими ефектами і музикою.

Cайт learningenglish.voanews.com

8. Business English Pod

Безумовно, діловий стиль іноземної мови відрізняється від побутового, тому для ведення бізнесу в англомовній країні потрібен саме він. BEP знайомить користувачів зі звичаями і традиціями світу бізнесу. Всі епізоди мають чітку структуру. Після розкриття основної теми уроку ведучим, учень знайомиться з текстовими розшифровками, текстами роз’ясненнями до нових виразів.

Для вивчення з нуля цей подкаст не підходить, незважаючи на повільний темп подачі інформації. Для вивчення ділової англійської, потрібні знання звичайної розмовної англійської мови. Ну і звичайно, володіти бездоганною вимовою.

Cайт businessenglishpod.com

9. Culips ESL Podcast

Це досить універсальний подкаст для учнів різного рівня, від самого нульового до впевненого користувача. Крім того, доступний вибір стилю уроку. Це може бути матеріал, присвячений виключно сленгу і ідіомам або діалоги на різні побутові теми. Для досягнення кращої вимови, темп діалогу можна уповільнити. Загалом, дуже продумана програма.

Cайт esl.culips.com

10. ESL Pod

Вченими лінгвістами, Джеффом Маккуіланом і Люсі Тце був розроблений один з найбільших каталогів подкастів на англійській мові. Вони записали понад 1000 аудіоуроків. Кожен урок базується на діалоговій основі під певною темою. Потім розглядаються ключові слова і вирази, їх переклад та застосування. Керівництво і неспішний ритм роблять цей додаток ідеальним помічником у вивченні мови.

Cайт eslpod.com

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu