Країна, Новини, Спільнота

«Київстар» запустив універсальний стартовий пакет без тарифу: для планшетів, IoT і самостійної заміни SIM

14 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

«Київстар» запустив універсальний стартовий пакет «Smart SIM». Він доповнив перелік стартових пакетів оператора, але на відміну від інших – на ньому немає тарифного плану. Цей пакет створений спеціально для використання на додаткових пристроях користувача.

Навіщо потрібен

Абоненти передоплати можуть використовувати «Smart SIM» для однієї з трьох цілей:

  • підключити тарифний план « SIM для пристроїв »;
  • підключити послугу « SIM для планшета »;
  • самостійно замінити SIM-карту: з підтримкою 4G або якщо попередня була втрачена / пошкоджена.

Умови тарифів

Тарифний план « SIM для пристроїв » дозволяє використовувати послуги мобільного оператора в розумних пристроях (IoT): сигнализаціях, GPS-трекерах, датчиках, смарт-годинах тощо. Кожен день абоненти будуть отримувати 30 Мб мобільного інтернету , 30 хвилин для дзвінків і 30 SMS-повідомлень для їх використання в IoT-пристроях.

Послуга « SIM для планшета » дозволяє використовувати ще одну SIM-карту для інтернету в планшеті, другому смартфоні або в модемі, маючи один номер і рахунок для основної та додаткової карток . Наприклад, абоненти з тарифом «Максимальний безлім» можуть користуватися 4G-інтернетом безлімітно на своєму смартфоні і додатково на планшеті, оплачуючи вартість послуг тільки по одному номеру.

Замінити або відновити SIM

Також «Smart SIM» можна використовувати щоб:

  • самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G. Перевірити, чи підтримує SIM-карта абонента 4G, можна за допомогою короткого коду *245*4#. Провести заміну можна по інструкції оператора.
  • самостійно відновити втрачену або пошкоджену SIM-карту. Не потрібно йти в фірмовий магазин – можна зробити це самостійно по інструкції . «Київстар» скасував плату за цю послугу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu