Бізнес, Новини

У Google з’явився R&D-центр в Україні

13 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

У компанії Google офіційно з’явився R&D-центр в Україні, створювати новий напрямок будуть на базі компанії CloudSimple. Про це пише AIN.UA . У Google підтвердили цю інформацію.

Що відомо

У листопаді 2019 року Google купила CloudSimple з офісом в Києві. І вже в січні 2020 го співробітники київського офісу CloudSimple стали співробітниками київського офісу Google. До сих пір український Google був зайнятий тільки роботою з місцевими рекламодавцями. Тепер він став 3-м з 8 офісів Google в CEE регіоні з R&D центром. Два інших – «Google Польща» та «Google Угорщина». Примітно, що офіс розробки в Google Росія був закритий в 2014 році в зв’язку з прийняттям правил, спрямованих на обмеження свобод іноземних інтернет-компаній, що працюють в країні.

У Google з'явився R&D-центр в Україні - news, businessУ Google з'явився R&D-центр в Україні - news, business

Засновник компанії CloudSimple – Гуру Панган, він стартував бізнес в 2016 році. У 2020 році у компанії 3 офіса: в Бангалорі, Києві і головний – в Санта-Клара, Каліфорнія.

Київський офіс знаходиться в БЦ «Астарта», де працює близько 30 осіб. ТОВ «КЛАУДСІМПЛ УКРАЇНА» зареєстровано в серпні 2018 го. До цього компанія перебувала на аутстаффі в Ciklum, як зрозуміло з більш старих вакансій. Зараз у компанії є 4 вакансії в Києві. Основний стек технологій – Golang, Kubernetes, Cassandra, Kafka, Java і Python.

«Ми можемо підтвердити, що CloudSimple приєднався до Google Cloud, що допоможе нам в роботі з поліпшення інтегрованого рішення для міграції VMware за рахунок розширення підтримки і додавання нових можливостей для користувачів. Більше інформації у нашому блозі »

Чим займається CloudSimple

CloudSimple на своєму сайті визначає себе як VMWare-as-a-Service in Public Clouds. Продукти компанії VMWare дозволяють створити віртуальні машини на фізичних серверах. Віртуалізація дозволяє в межах одного фізичного сервера розгортати кілька незалежних та ізольованих проектів (сайти, поштові сервера, бази даних і т.п.), а також спростити процес міграції між серверами.

Однак рано чи пізно з’являється необхідність мігрувати наявні віртуальні машини в хмару, по суті теж фізичні сервера з кращою інфраструктурою і можливостями. Для ентерпрайз-компаній – це нетривіальний і клопіткий процес.

CloudSimple створив рішення, що дозволяє зручно переносити віртуальні машини створені продуктами VMWare з власних фізичних серверів в публічні хмари, такі як Google Cloud або Microsoft Azure, при цьому залишившись в звичному середовищі VMWare. У той же час, як зазначив першим TechCrunch, чи продовжиться підтримка Microsoft Azure після операції – невідомо.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu