Інвестиції

ЄС вирішив підтримати естонську платформу Bolt, виділивши фінансування в сумі 50 млн євро

16 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

  • Європейський інвестиційний банк надасть компанії Bolt фінансування в сумі 50 млн євро для підтримки наукових досліджень і розробки нових продуктів.
  • Отримані коштибудуть спрямовані на забезпечення безпеки, надійності й екологічності існуючих послуг, а також    на підтримку нових сервісів (каршерінг, байкшерінг і послугу доставки їжі).
  • Коштибудуть виділені в рамках «плану Юнкера» від Європейського фонду стратегічних інвестицій.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписав угоду з естонською транспортною платформою Bolt про фінансування в сумі 50 млн євро. Підтримка здійснюватиметься Європейським фондом стратегічних інвестицій (EFSI) — головною опорою програми «Investment Plan for Europe».

Мета фінансування — сприяти створенню продуктів Bolt і проведенню досліджень у тих сферах, де використання технологій може підвищити рівень безпеки, надійності й екологічності сервісу, а також підтримати ефективність діяльності компанії на високому рівні. Кошти будуть використані для розвитку як вже існуючих сервісів, так і нових послуг, таких як каршерінг, байкшерінг і сервіс із доставки їжі.

Віце-президент Європейського інвестиційного банку Олександр Стубб прокоментував угоду: «Компанія Bolt — чудовий приклад високого рівня технологій й інновацій. Кажуть, що стояти на місці означає рухатися назад, а Bolt ніколи не стоїть на місці. Банк радий надати підтримку компанії з метою поліпшення існуючих послуг і заради її подальшого розвытку в нових галузях. Інакше кажучи, ми при справі!».

Єврокомісар з економіки Паоло Джентілоні заявив наступне: «Естонія —лідер серед країн Європи у сфері digital трансформації. Я пишаюся тим, що Європа за допомогою інвестиційного плану підтримує дослідження та розробки естонської платформи Bolt з метою створення інноваційних і безпечних послуг, які сприятимуть збільшенню мобільності у містах».

Співзасновник Bolt Мартін Вілліг зазначив: «Для Європи мобільність є дуже важливою; саме її може забезпечити лідер галузі, який поділяє цінності європейських споживачів і законодавців. Тому ми дуже раді, що Європейський інвестиційний банк став партнером компанії Bolt. Це дозволить нам швидше рухатися вперед і надавати послуги для ще більшої кількості клієнтів у Європі».

Довідкова інформація

Європейський інвестиційний банк(ЄІБ) — фінансова організація Європейського Союзу, яка надає довгострокове кредитне фінансування. Власники організації — держави-члени ЄС. Банк надає довгострокове фінансування обґрунтованих інвестиційних проектів, які сприяють досягненню цілей політики ЄС. За останні 5 років ЄІБ спрямував майже 830 млн євро на реалізацію естонських проектів у сфері технологій, інфраструктури і транспорту.

Bolt — провідна європейська платформа з виклику автомобілів. Її мета — зробити пересування містом більш простим, швидким і надійним. Компанія надає широкий перелік послуг: від виклику автомобілів до оренди електросамокатів і доставки їжі. Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Наразі у неї 30 мільйонів клієнтів у 35 країнах світу.

Європейський фонд стратегічних  інвестицій (EFSI) —головна опора програми «Investment Plan for Europe». Він забезпечує страхування від перших збитків, що сприяє збільшенню інвестицій ЄІБ у різні, зокрема ризиковані проекти. Очікується, що на проекти й угоди, схвалені для фінансування в рамках EFSI, спрямують понад 458.8 млрд євро інвестицій для понад 1 млн стартапів і МСП у 28 державах-членах ЄС.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu