Інвестиції, Новини, Стартапи

Український стартап Mriyar привернув $300 000 ангельських інвестицій

27 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Стартап Mriyar отримала $300 000 ангельських інвесторів на розробку платформи по торгівлі автозапчастинами та автопослуги. 

Що робить Mriyar

Mriyar заснований в жовтні 2018 року. Це стартап, який працює над створенням декількох продуктів – b2b і b2c-платформ для торгівлі автозапчастинами.

  • b2b – на вході платформа отримує дані про пропозицію автозапчастин від імпортерів, оптових і роздрібних продавців. Фактично, це прайс-листи з наявним асортиментом та умовами поставки.
  • b2c – класичний маркетплейс. Щоб забезпечити ефективний спосіб управління, дані постійно перевіряються. По всьому маcсиву проводять прайс-арегацію. У планах компанії запустити можливість торгівлі по дропшиппінг моделі.
  • White label – стосується саме інформаційного сервісу. Його можуть використовувати інші неспеціалізовані маркетплейси для організації торгівлі. Mriyar надає для цього впорядковану інформацію, організовує управління і пошук. Партнер платформи показує кінцевому споживачеві результати під своїм брендом.

На якому етапі проект

На даний момент, платформа на стадії розробки. Запускати будуть поступово в 2020 році: b2b в лютому, b2c – в березні. Mriyar буде працювати в Україні в і країнах СНД.

Інвестиція

  • Ангели отримали міноритарну частку в проекті.
  • Інвестиції надійдуть двома траншами. Перші $150. 000 до кінця року і будуть спрямовані на запуск b2b-частини платформи. 
  • Другі $150. 000 призначені на доопрацювання і запуск b2c-частини проекту.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu