Бізнес, Гроші, Новини

Топ-20 найбільш завантажуваних додатків 2019 року: TikTok випередив відразу два продукти Facebook (інфографіка)

27 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Visual Capitalist візуалізував дані дослідження Sensor Tower, в рамках якого, серед іншого, назвали 20 найбільш частозавантажуваних додатків 2019 року.

Лідером став WhatsApp з майже 900 млн завантажень, на другому місці з незначним відривом опинилася соцмережа TikTok, заснована тільки в 2017 році. Замикає топ-3 Facebook Messenger.

Топ-20 найбільш завантажуваних додатків 2019 року: TikTok випередив відразу два продукти Facebook (інфографіка) - news, groshi, businessТоп-20 найбільш завантажуваних додатків 2019 року: TikTok випередив відразу два продукти Facebook (інфографіка) - news, groshi, business

Новий лідер

У загальному заліку враховувалися завантаження як в App Store, так і в Google Play. Якщо дивитися окремо, то на iOS-пристроях в 2019 році першою була саме TikTok.

Топ-20 найбільш завантажуваних додатків 2019 року: TikTok випередив відразу два продукти Facebook (інфографіка) - news, groshi, business

TikTok – сенсація

TikTok став вірусом з моменту запуску в 2017 році. Уже в 2018-м додаток обігнав Instagram, порушивши домінування Facebook в сфері соцмереж по всьому світу. А в 2019-му виручка китайської платформи склала $117 млн ​​- це в 5 разів більше, ніж за 2018 рік.

Незважаючи на те, що Facebook Messenger поступився другим рядком китайській соцмережі, на частку компанії припадає 4 позиції в топ-20. Крім двох вищезгаданих месенджерів, в рейтингу найбільш скачуваних – Facebook App та Instagram (4 і 5 місце).

Топ-20 найбільш завантажуваних додатків 2019 року: TikTok випередив відразу два продукти Facebook (інфографіка) - news, groshi, business

Економіка додатків

Як повідомляється в дослідженні, сумарна кількість завантажень додатків в 2019 році зросло до 115 млрд: 31 млрд – в App Store і 84 млрд – в Google Play.

Додатки перетворилися в найбільшу споживчу екосистему на планеті: до 2021 року загальносвітова виручка від додатків досягне $6,3 трильйонів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu