Новини

Bolt запускає послуги Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі

04 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt розширює перелік послуг і запускає сервіс із перевезення тварин і кур’єрську доставку у Львові, Харкові та Одесі.

Відвезти кота до ветеринара або привезти додому цуценя, яке ви щойно придбали — тепер усе це можна легко здійснити, вибравши категорію Pets у додатку Bolt. Для комфортного перевезення домашнього улюбленця і щоб уникнути забруднення салону автомобіля необхідно використовувати спеціальні засоби: підстилку для тварини, клітку або портативний контейнер і вологі серветки.

Сервіс Pets з’явився в Києві у кінці грудня 2019 року. Щоб наочно його продемонструвати, команда Bolt підготувала відео з описом послуги.

Посилання на відео в Facebook: Bolt – Зустрічай нову категорію Pets

Посилання на відео в Instagram: Зустрічай нову категорію Pets

Також у Львові, Харкові та Одесі, разом із категорією Pets, стане активною кур’єрська доставка Delivery для перевезення вантажів і невеликих пакетів.

Для замовлення послуги достатньо вибрати категорію Delivery у додатку Bolt і залишити водієві контакти одержувача. Щоб захистити інтереси клієнтів, кожне відправлення буде застраховано.

Однак важливо підкреслити, що перевезенню не підлягають грошові кошти, цінні папери, зброя, наркотичні та вибухові речовини, а також інші предмети, перевезення яких заборонено чинним законодавством. Сервіс Delivery було запущено у тестовому режимі у жовтні 2019 року в Києві. Відтоді багато користувачів оцінили його зручність і безпеку.

«Ми раді повідомити, що після успішного тестування послуг Pets і Delivery у Києві, ми запускаємо їх й у Львові, Харкові та Одесі. За короткий термін вони стали затребуваними і популярними в столиці. Я впевнений, що попит на сервіси Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі  буде таким же високим, як і в Києві», — коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu