Гаджети, Новини

Apple представила спеціальну версію сайту iCloud.com для iPhone і Android

05 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Apple оновила веб-версію iCloud.com, додавши мобільні версії для iOS і Android. Доступ через мобільні браузери був і раніше, але в якості повної настільної версії.

Apple представила спеціальну версію сайту iCloud.com для iPhone і Android - news, gadzhety

Використовувати «Знайти iPhone» і змінювати налаштування облікового запису тепер можна майже з будь-якого пристрою.

Apple непомітно адаптувала сайт iCloud для мобільних пристроїв. Тепер переглядати фото, замітки і нагадування, а також використовувати функцію «Знайти iPhone» можна прямо в браузері смартфонів. Раніше сайт працював, тільки як настільна версія (або зайти з комп’ютера або iPad).

Також прямо на сайті можна переглядати налаштування облікового запису, стежити за місцем що залишилось в хмарі, змінювати країну і мову за замовчуванням. Для перегляду всіх облікових записів, з яких відбувався вхід через цей Apple ID, як і раніше потрібен iPad або комп’ютер (або настільна версія сайту).

Було б також непогано в подальшому отримати доступ до контактів і календарем, але поки невідомо, чи планує Apple розширити можливості цієї версії iCloud. Поки ж радує, що тепер скористатися функцією «Знайти iPhone» можна, навіть якщо під рукою тільки смартфон на Android.

Як відкрити iCloud.com з iPhone

Тепер якщо ви перейдете за адресою iCloud.com з iPhone або будь-якого іншого смартфона під управлінням Android, вам не доведеться відкривати настільну версію сайту, щоб мати можливість авторизуватися. Перед вами відкриється видозмінена і оптимізована для мобільних пристроїв веб-платформа, яка дозволить зі зручністю взаємодіяти з ключовими елементами хмарного сервісу. Чому я кажу «ключовими»? Та тому що в процесі адаптації частина функцій Apple все-таки прибрала, очевидно, залишивши тільки саме те, що на її думку, потрібне.

Якщо в настільній версії iCloud.com присутні 9 розділів, доступ до яких можна отримати, то в мобільній їх тільки чотири: «Фото», «Нагадування», «Нотатки» і «Знайти iPhone». При цьому можливості перейти з мобільного на десктопну версію, щоб отримати доступ до всього набору можливостей, у користувачів смартфонів немає. Навіть якщо ви цілеспрямовано активуєте настільний режим в настройках браузера і спробуєте обдурити сайт, нічого не вийде і все залишиться так, як було з самого початку.

Як завантажити фото з iCloud на Android

Зате відтепер користувачі Android можуть використовувати iCloud в якості альтернативи «Google Фото», завантажуючи в сховище свої фотографії і відеоролики і завантажувати звідти вже наявні. Можливості зберігати в хмарі файли інших типів, а також налаштувати автозавантаження немає і поки, судячи з усього, не передбачається, але те, що Apple додала таку собі можливість взаємодіяти з iCloud користувачам конкуруючої платформи, вже чогось варте. Так, дивись, через якийсь час з’явиться нативний клієнт хмарного сервісу під Android, як свого часу відбулося з Apple Music.

Чи зручно користуватися мобільною версією сайту iCloud.com, однозначно сказати складно. Особисто я взагалі намагаюся не заходити туди, але не тому що якось посилено себе стримую, а тому, що не відчуваю такої необхідності. Єдиний раз, коли мені довелося це зробити, коли стався витік мого пароля від облікового запису Apple ID і мій iPad – чомусь тільки його – заблокував хтось сторонній. На моє щастя зловмисник виявився не надто просунутим, а тому я швидко повернув контроль над планшетом. Тому мати можливість зробити те ж саме не тільки з комп’ютера, але і зі смартфона, мабуть, чогось варта.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu