Кар'єра

3 способи покращити корпоративне навчання у вашій компанії.

05 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Недавнє дослідження Асоціації розвитку кадрів показало, що на навчання співробітників щорічно витрачаються колосальні $164,2 млрд. У той же час в звіті LinkedIn за 2017 рік йдеться , що тільки 8% CEO бачать фінансові результати від розвитку навичок команди, але більше 90% з них все одно вважають, що тренінги можуть вивести їх бізнес на новий рівень.

Іншими словами, компанії готові навчати співробітників, але поки не отримують від цього відчутної користі. Коуч Джейсон Форрест виділив три ключові елементи, які зроблять корпоративні тренінги ефективніше.

Звертайтеся до переконань співробітників

Дослідження Gallup показало, що зазвичай після разових заходів продуктивність праці підвищується, але повертається до попереднього рівня через 90 днів. Причина цього полягає в тому, що разовий тренінг націлений тільки на зміну поведінки і не звертається до лежачих в його основі переконаннь. Ви можете відвідати семінар, присвячений механізму ловлі риби, і навчитися, як поводитися з котушкою, як ловити на гачок, як ловити на волосінь – але що, якщо ви не хочете ловити рибу? Методи можуть бути відмінними, але це не має значення, якщо ви ніколи їх не використаєте.

Навчання, яке просуває людей вперед, змінює їх переконання про свої здібності і можливості. Іншими словами, воно не просто доносить до вас, як ловити рибу. Воно змушує вас хотіти робити це. Уявіть собі фарбування машини зі зламаним двигуном: в результаті вона може виглядати чудово, але працювати не буде. Я бачу, що компанії постійно роблять те ж саме з навчанням. Вони залучають висококласних фахівців для разових виступів, і всі співробітники відчувають натхнення, але їх поточні переконання не змінюються. Щоб отримати бажані зміни, в процесі навчання потрібно звернутися до базових переконань команди.

Тренуйте своїх лідерів

Сьогодні навчання в першу чергу орієнтовано на співробітників, що працюють на передньому краї. Тренувати провідних гравців – правильно, і навіть необхідно, але успіх (чи неуспіх) цих ініціатив повністю залежить від ваших тренерів. Саме вони будуть тримати лад, стежити за звітністю та керувати навчальними програмами в моменти, коли керівництво відвернеться від цих завдань. Ваша культура коучингу визначає ваш успіх в усіх напрямках, а розвиток тренерів, які підтримують навчання, беруть участь в ньому самі і щодня його проводять, приносить відчутні результати.

Стан вашої компанії повністю залежить від стану вашого менеджерського пулу. Продуктивність і позитив поширюються зверху вниз. Задайте правильний тон, в першу чергу тренуючи своїх коучів, і стежте за тим, щоб їх потенціал був розкритий.

Створюйте правильну культуру

Згідно Harvard Business Review, сьогодні тільки 40% співробітників відчувають себе активно залученими в роботу. Це відчуття причетності до спільної справи не підсилюється чарівним чином, коли ви проводите тренінги. Так як же створити культуру, в якій всі захочуть вчитися? Для цього необхідна активніша лідерство.

При пошуку організатора навчання вам також необхідно врахувати культурний елемент. Так, зміна підходу до роботи – важлива частина процесу, але створення культури, яка робить правильні речі прийнятними, а неправильні – неприпустимими, є найважливішим чинником в ситуації, коли керівника немає поруч. Формування культури відповідальності, довіри, діалогу, вдосконалення та драйву допоможе вашій компанії домогтися довгострокового і сталого успіху, навіть якщо начальство за чимось не стежить. І саме такий результат принесуть хороші тренінги.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu