Новини, Технології

12 найпопулярніших сервісів для роботи у 2020 році

09 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Виробник хмарного ПО Okta опублікував звіт, де наводяться 12 найпопулярніших і швидкозростаючих додатків для роботи в офісі і віддалено. Компанія також назвала 3 головних тренда цього ринку, які будуть актуальні в 2020 році.

Список найпопулярніших робочих інструментів включає не тільки великих гравців, але також кілька стартапів, пише Inc.com з посиланням на звіт розробника хмарного програмного забезпечення Okta. П’ятірка лідерів виглядає так:

  • Microsoft Office 365;
  • Salesforce;
  • Amazon Web Services (AWS);
  • Google G Suite;
  • Atlassian Product Suite (розробник Confluence, Jira та Trello).

Набір хмарних сервісів G Suite від Google – прямий конкурент Microsoft Office 365. За даними Okta, 31% клієнтів Office 365 також використовують G Suite.

На 6-му місці знаходиться месенджер Slack з майже 12 млн щоденних користувачів. У топ-12 найбільш швидкозростаючим інструментом виявився сервіс відеоконференцій Zoom. Він займає 7 сходинку. Замикають список Box, SAP Concur, Cisco Meraki, DocuSign і Zendesk.

Крім рейтингу додатків для роботи, Okta представила ключові тенденції ринку.

Для спільного використання

Онлайн-інструменти, які організують спільну роботу команди, увійшли в число найпопулярніших. Серед них – Zoom, Slack, Box, DocuSign і G Suite. У Okta пояснюють тенденцію поширенням віддаленої роботи.

Для зберігання і управління даними

Найдинамічніші додатки в цьому сегменті – Snowflake, Google Cloud, Splunk і Looker. Всі вони працюють як хмарні сховища або аналітичні інструменти.

Зростання затребуваності таких продуктів Google, як Cloud і Looker, говорить про розвиток компанії в області великих даних, де традиційно домінували Amazon і Microsoft, йдеться в звіті.

Для захисту даних

Найдинамічніший сервіс тут – KnowBe4. Це постачальник навчальних програм з безпеки для запобігання фішингу та інших видів онлайн-шахрайства. У список також входять Apple Jamf і Envoy, які допомагають компаніям стежити за відвідувачами їхніх інтернет-майданчиків.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu