Кар'єра, Новини

Уоррен Баффетт розповів, яка якість властива кращим співробітникам

09 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Генеральний директор американського холдингу Berkshire Hathaway мільярдер Уоррен Баффетт розповів, на які якості звертає увагу під час найму людей на роботу. На його думку, найважливішою рисою майбутнього співробітника є чесність, пише Inc.com.


«Ми звертаємо увагу на три якості особистості, коли наймаємо нових людей. Йдеться про інтелект, ініціативність та енергійність. Однак все це не має цінності без чесності, тому вона – головна якість », – вважає інвестор. Мало того, Баффетт впевнений – нечесні співробітники виявляються «лінивими і тупими» в роботі.

Схожої точки зору дотримувався і засновник компанії-виробника хімікатів Huntsman Джон Хантсман. Він побудував свій холдинг з нуля, виростивши його до вартості в $12 млрд. У своїй книзі «Переможці ніколи не брешуть» мільярдер писав, що різниця між невдахами і найуспішнішими людьми полягає якраз в тому, що другі ніколи не брешуть – навіть у важкі часи.

Як зрозуміти чи володіє ваш потенційний співробітник (або ви самі!) чесністю, задайте собі кілька питань:

– Ця людина відкрита під час спілкування?

– Він дійсно практикує те, про що говорить та у що вірить?

– Чи можна сказати, що ваш співрозмовник ставиться до життя та навколишніх швидше позитивно?

– Чи виконує він свої обіцянки?

– Ваш співрозмовник вважає відповідальним сам себе?

Якщо на більшість цих питань (а краще на все) ви без сумніву відповідаєте ствердно, то, здається, кандидату варто дати шанс. Хто знає, може саме ця людина стане важливим членом вашої команди.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu