Новини, Партнерська новина

Фахівців криптосфери запрошують на конференцію BlockchainUA

19 Лютого, 2020

Головна blockchain подія України вже близько! Кілька років поспіль сильне ком’юніті в сфері блокчейн і децентралізованих технологій збирається разом, щоб поділитися один з одним досвідом і обмінятися ідеями розвитку галузі. Експерти міжнародного рівня прилетять з різних куточків світу, щоб виступити 22 травня в Києві на сцені BlockchainUA.

“Через епідемією коронавірусу влади Києва оголосили карантин. Він почнеться з 12 березня і попередньо триватиме до кінця місяця. Незважаючи на те, що в Києві поки не був діагностований коронавірус, місцева влада вводить карантин в якості превентивних заходів. Зокрема, тимчасово закриють всі освітні установи, розважальні центри і обмежують проведення масових заходів. У зв’язку з цим восьма конференція BlockchainUA, запланована на 20 березня, переноситься на кінець травня (22 травня).
Дякую за розуміння!”

BlockchainUA – це перш за все практичний контент, який оснований на експертизі та безціному досвіду кращих фахівців. Переваги найбільш обговорюваної технології, питання підприємництва та ведення бізнесу в сфері блокчейн, актуальні тенденції, інноваційні підходи, питання регулювання блокчейн – все це і багато іншого Ви зможете почути від експертів з величезним практичним досвідом в індустрії.

Фахівців криптосфери запрошують на конференцію BlockchainUA - partners, news

Програма BlockchainUA дуже насичена. Це саме той випадок, коли краще побачити. Приєднуйтесь до нас і станьте частиною великої крипто спільноти!

Коли: 22 травня 2020 року

Детальніше про конференцію на офіційному сайті.

І на facebook сторінці.

Купити квитки можна за посиланням.

До зустрічі на BlockchainUA!

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram