Новини, Партнерська новина

Які сайти найчастіше читають у Кропивницькій області — результати дослідження

08 Вересня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Жителі Кропивницької області протягом 7 місяців поточного року у пошуках новин найчастіше відвідували сайт gre4ka.info – майже 2,4 млн переглядів.

Також, як свідчать дані дослідження трафіку онлайн-платформи PRNEWS.IO за січень-липень, до трійки лідерів увійшли онлайн-медіа cbn.com.ua – 1,6 млн та dostyp.com.ua -1,4 млн візитів користувачів відповідно.

Учасниками ТОП-10 стали сайти myalexandriya.com, kr.depo.ua, ugorod.kr.ua, persha.kr.ua, svetlovodsk.com.ua, 0522.ua та FotoInform.net.

Які сайти найчастіше читають у Кропивницькій області — результати дослідження - partners, news

За словами засновника платформи PRNEWS.IO Олександра Сторожука, якщо традиційно інтернет-користувачі, в першу чергу, цікавились новинами регіону та України взагалі, курсами валют та економічними прогнозами, то місяці пандемії значно змінили ландшафт інтересів наших земляків.

“Як ми спостерігали під час вивчення показників трафіку, у березні-травні українці чимало уваги приділяли розділам стосовно ситуації з коронавірусом, інформації щодо рейтингу ліків та медичних оглядів, підготовлених фахівцями. З початком літнього сезону користувачі вже більше цікавилися синоптичними прогнозами, анонсами культурного життя та інформацією стосовно внутрішнього туризму. Разом з тим, статистика про розповсюдження COVID-19 та карантинні заходи залишається для України топовою темою.”

* У дослідженні, що базується на даних аналітики SimilarWeb за 7 місяців поточного року, взяли участь вебсайти відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu