HR, Кар'єра, Новини, Поради

Як проводити співбесіду, щоб наймати найефективніших співробітників

02 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Ринок вакансій наповнений по обидва боки: здобувачі шукають хороше місце з високою зарплатою; роботодавці, в свою чергу, хотіли б залучити найкращі кадри і уникнути плинності. Але як цього домогтися? Дослідники порталу про роботу Glassdoor знайшли відповідь. Вся справа в співбесіді.

В опитуванні взяли участь понад 95 тис. Претендентів. Вони розповіли про свій досвід проходження співбесід. З’ясувалося, що чим вище був рівень складності інтерв’ю, тим більше людей були зацікавлені у майбутній роботі. Серед кандидатів у віці від 25 до 34 років інтерес до «складних» тестів був особливо високий.

ДАНІЕЛ ЧЖАО, старший економіст Glassdoor

«Дослідження ясно показують, що формат інтерв’ю має величезний вплив на те, як кандидати оцінюють компанію. Можливість розвинути навички і домогтися кар’єрних успіхів є пріоритетом для молодих працівників. А співбесіда дає їм можливість зрозуміти, чи зможуть вони отримати необхідний досвід в конкретній компанії».

При цьому тільки 10% інтерв’ю з дослідження Glassdoor були описані кандидатами як «важкі». І лише 1,2% як «дуже важкі». При цьому з’ясувалося, що здобувачі готові проходити складні співбесіди, якщо вони стосуються їх професійної діяльності і досвіду. Тести на IQ та інші формальні перевірки виявилися непопулярними.

Деякі роботодавці йдуть ще далі. Наприклад, гендиректор Фінтех-компанії Kabbage Роб Фроуен запитує кандидатів про те, яке слово вони хотіли б написати на своїй надгробній плиті. Таким чином підприємець визначає, «чи знають люди, в чому вони хороші, а в чому лажають».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu