Новини, Поради, Студенту

Як правильно скласти список справ, щоб бути продуктивним

02 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Списки справ допомагають не заплутатися в потоці щоденних завдань і розставити пріоритети. Однак часто ми вносимо в свої to-do-листи занадто багато пунктів, які в підсумку роблять тільки гірше. Спеціалістка по продуктивності Рашель Айсіп розповіла , як правильно скласти розклад і які справи краще не вносити в планер.

1. Не перевантажуйте свій список

Не нагромаджуйте список сторонніми завданнями в дусі «перевірити пошту», якщо ви і так її перевіряєте щодня. Постарайтеся зосередитися на основних подіях дня. Визначте свої головні завдання і запишіть спочатку їх. Потім подумайте, на чому ще варто зафіксувати свою увагу (про що ви обов’язково забудете). Уникайте другорядних завдань і справ, які не пов’язані з досягненням головної мети.

2. Знайдіть свій формат

Деякі вважають за краще складати списки справ в смартфоні, інші – в щоденнику. У першому випадку перед користувачами відкривається доступний функціонал, можливість видаляти виконані завдання, а не викреслювати їх, позначати записи квітами і так далі. Але є і прихильники нестаріючої класики – щоденників, планерів або просто блокнотів. Експериментуйте і вибирайте той формат для планування, який буде зручний вам.

3. Не картайте себе за невиконані завдання

Якщо ви з разу в раз вносите в список справ задачу, яку ніколи не виконуєте, – ви не один такий. Не варто нервувати! Подивіться, скільки інших справ вам вдалося зробити. Визначтеся, що саме вам заважає досягти мети. Чи дійсно справа, до якої у вас ніяк не доходять руки, є важливою? Якщо так, то чому ви не можете довести її до кінця? Не перетворюйте свій розклад на тортури – позбавляйтеся від непотрібного.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu